Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суддя із семирічним стажем і дружина гривневого мільйонера: що відомо про голову Антикорупційного суду

Працювала суддею Печенізького районного суду Харківської області.

З другої спроби обрали голову Вищого Антикорупційного суду. Нею стала Олена Танасевич із Харківщини. Вона сім років працювала суддею у містечку на Харківщині і є дружиною гривневого мільйонера. Її чоловік - власник трьох фірм, одна з яких займається альтернативною енергетикою, у спільній власності з дружиною, йдеться у ТСН.19:30

На перших організаційних зборах суду обирали голову Вищого Антикорупційного суду. Спочатку на посаду претендували троє: найстарший суддя за віком Олег Павлишин, колишній адвокат Михаїла Саакашвілі Маркіян Галабала і суддя із Харківщини Олена Танасевич.

ВідеоЗ другої спроби: головою Вищого Антикорупційного суду стала Олена Танасевич 

Вона працювала суддею у невеличкому містечку, але є дружиною гривневого мільйонера. Її чоловік - власник трьох  фірм, одна з них, яка займається альтернативною енергетикою, - у спільній власності з дружиною. Суддею  Олена Танасевич працює сім років.  

З другої спроби: головою Вищого Антикорупційного суду стала Олена Танасевич 

Утім, необхідних двадцяти голосів не набрав ніхто. Танасевич і Павлишин мали різницю в один голос. Збори суддів прийняли рішення про нове голосування. На повторне голосування Павлишин не висувався. З Оленою Танасевич конкурувала колега зі Жмеринки Ольга Саландяк. Під час таємного голосування перемогла Олена Танасевич. 

Саме вона під час конкурсу до антикорупційного суду набрала найвищу кількість балів. Танасевич працювала суддею Печенізького районного суду Харківської області, що за 60 км від обласного  центру. Чи мала гучні справи - не відомо. Тепер у її підпорядкуванні ті, хто  розглядатиме найбільш резонансні справи країни.

Декларація очільниці антикорупційного суду - це дві квартири та дві машини у спільній власності з чоловіком, частки у 16 земельних ділянках у Харківській та Запорізькій областях. На співбесіді під час конкурсу Танасевич запевняла, що землі придбані за гроші зароблені її чоловіком у Великій Британії. "Земля відображена в декларації, ця декларація пройшла повну перевірку Національним агентством з питань запобігання корупції", - каже вона.

Її чоловік підприємець і власник половини двох компаній, однією володіє цілковито. Один з видів діяльності - це альтернативна енергетика. Також у власності  акції одного з банків та авто. Крім того. він орендує вісім земельних ділянок. Рідна сестра Ольга Малахова раніше працювала у господарському суді Харківської області, зараз у виконавчій системі.

Вищий  антикорупційний суд  розглядатиме корупційні справи, які розслідує Національне антикорупційне бюро. Їм передадуть близько 200 справ, які вже є у судах. Але їхній розгляд почнуть не раніше вересня, коли  вирішать усі організаційні питання. Валентина

Кореспондент ТСН Валентина Доброта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції