Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокурор розповів про справу зґвалтування, в якій фігурує нардеп Іванісов

Іванісов інформацію назвав фейком та оприлюднив довідку про відсутність у нього непогашеної судимості.

У соцмережах з'явилася інформація, що народний депутат від "Слуги народу" Роман Іванісов був раніше судимий за зґвалтування неповнолітньої.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.12:00.

Начебто у 1995 році його заарештували у Запорізькій області. Згідно з оприлюдненими даними, за рік суд відправив чоловіка за ґрати на 3 роки та 6 місяців.

Сам Роман Іванісов цю інформацію назвав фейком та оприлюднив довідку про відсутність у нього непогашеної судимості.

Нині в партії чекають на інформацію від правоохоронців, і лише після цього виноситимуть питання про Іванісова на розгляд регламентного комітету. Про це сьогодні у Дніпрі повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Я ще раз повторюю: якщо ця інформація підтвердиться – фракція буде ухвалювати відповідні рішення. Однак давайте дочекаємось не лише інформацію у ЗМІ, навіть у поважних виданнях, а все ж таки інформацію від правоохоронних та пенетенціарних органів, які зможуть 100-відсотково надати правдивий фактаж чи це було, чи не було. А якщо було – в якому форматі?", - сказав Разумков.

Згодом на пресконференції генпрокурор Руслан Рябошапка сказав, що в Іванісова ніби є погашена судимість.

"Перевірка була здійснена. Не нами. Не Генеральною прокуратурою. Відповідними органами. І там є факти, які ви говорили, вони підтвердилися. Судимість погашена. Оскільки судимість погашена, то вважається, що людина не є судимою на цей момент", - сказав Рябошапка.

Пізніше в пресслужбі Генпрокуратурі зробили уточнення:

"Інформація щодо підтвердження погашеної судимості одного з народних депутатів України, озвучена сьогодні під час брифінгу в Генеральній прокуратурі, не є підтвердженою. Перевірка наразі триває, про її результати  буде офіційно повідомлено додатково".

Відео Нардеп від "Слуги народу" Роман Іванісов був судимий за зґвалтування неповнолітньої - ЗМІ

У соцмережах з'явилася інформація, що обранець раніше судимий за зґвалтування неповнолітньої. Начебто у 1995 році його заарештували у Запорізькій області. Згідно оприлюдненим даним, за рік, суд відправив чоловіка за ґрати на 3 роки та 6 місяців. Сам Роман Іванісов цю інформацію назвав фейком.  

Нардеп від "Слуги народу" Роман Іванісов був судимий за зґвалтування неповнолітньої - ЗМІ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції