"Судіть мене тут": Саакашвілі відповів Луценку щодо небажання відправляти його до грузинської в’язниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Саакашвілі також попросив залишити його у спокої.

Колишній очільник Одещини Міхеіл Саакашвілі відреагував на слова генпрокурора Юрія Луценка щодо того, що він отримає можливість на добровільну або примусову депортацію в обрану ним країну.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook.

«Це раптом не той генпрокурор, який з трибуни звинуватив мене у держперевороті за завданням Путіна і мультфільми показував!? Після того як у них вся «справа»! У Грузію мене зібралися відправляти, виявляється», - написав він.

Також він заявив, щоб його судили в Україні за держпереворот і співробітництво з ФСБ», як і належить, за законами.

«А, справа у вас розвалилася? Свідки втекли, «докази» зникли, «телефонна розмова» виявилася монтажем? Тоді залиште мене у спокої і не заважайте займатися політикою в Україні і не заважайте рятувати народ від олігархів, бариг і підбарижників, включно із вами, пане бездипломний прокурор», - додав Саакашвілі.

Це раптом не той генпрокурор, який з трибуни звинуватив мене у держперевороті за завданням Путіна і мультфільми показува...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 8 лютого 2018 р.

Нагадаємо, в інтерв'ю ТСН.ua генпрокурор Юрій Луценко заявив, що якщо колишньому очільнику Одещини Міхеілу Саакашвілі відмовлять у політичному притулку в Україні, він отримає можливість на добровільну або примусову депортацію в обрану ним країну. Луценко пригдав про нещодавну зустріч з керівництвом грузинської прокуратури, які підтвердили бажання отримати Саакашвілі за екстрадицією. «Я вам чесно сказав, я б дуже не хотив відправляти його в грузинську в’язницю», – додав генпрокурор. 

ВідеоЛуценко в інтерв'ю розповів про конфлікт ГПУ та НАБУ, справу Саакашвілі та відпочинок на Сейшелах

Про це Луценко розповів у великому інтерв'ю сайту ТСН.ua. Конфлікт між Генпрокуратурою та Національним антикорупційним бюро очільник ГПУ вважає вичерпаним. Луценко також розповів, як просувається слідство щодо зв'язків Міхеіла Саакашвілі та олігарха-втікача Курченко. Також генпрокурор знову висловив свою думку щодо можливості відпочинку середнього класу на Сейшелах.

Луценко в інтерв'ю розповів про конфлікт ГПУ та НАБУ, справу Саакашвілі та відпочинок на Сейшелах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції