Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сукню з бурштином, у якій Марина Порошенко з'явилась на балу, пошили на спецзамовлення

Авторка сукні – дизайнер Вікторія Гресь.

Дружина президента України Марина Порошенко з'явилась на Віденському балу у сукні від української дизайнерки Вікторії Гресь. Про це ТСН розповіли у ательє Вікторії.

Сукню Марина Порошенко замовила три роки тому на випадок урочистих подій. Дизайн розроблявся спеціально для першої леді.

Сукня пошита з шовкової органзи з шлейфом, відкладний комір оздоблений бурштином, кришталем, сердоліком та паєтками. Всі камінці для сукні дизайнерка шукала самостійно.

Про те, скільки коштувала сукня, у ательє не розповіли. Замовити таку саму, кажуть, вийде навряд чи, адже шили цей наряд на замовлення та спеціально під стиль Марини Порошенко.

Зазначимо, що раніше повідомлялось, що сукня від Лілії Пустовіт, однак помічниця Марини Порошенко повідомила ТСН, що це не так.

Нагадаємо, Петро Порошенко виявився єдиним іноземним президентом, якого цього року запросили на Віденський бал. Окрім світського заходу президент провів низку переговорів та запросив інвесторів вкладати гроші в Україну. Тим часом активістка Femen влаштувала оголений протест на Віденському балу, вважаючи, що президенту України не до розваг.

ВідеоАктивістка "Фемен" оголилась на знак протесту на присутність Порошенка на Віденському балі

Інцидент трапився на Віденському балу, куди Петро Порошенко прибув разом із дружиною. "Феменка" Аліса Виноградова вибігла прямісінько на червоний хідник для гостей. Разом із демонстрацією оголеного тіла, вона вигукувала образи на адресу українського президента і закликала організаторів не приймати його на таких заходах.

Активістка "Фемен" оголилась на знак протесту на присутність Порошенка на Віденському балі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції