Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сумно і тривожно". Парубій звинуватив Зеленського у грубому порушенні Конституції

Зеленський вирішив розпустити Раду.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій не задоволений першими кроками на посаді президента України Володимира Зеленського.

"Сумно і тривожно, що Гарант Конституції України починає свою діяльність на посаді із грубого порушення Конституції. Поганий знак", - написав Парубій на своїй сторінці у Facebook.

Що саме мав на увазі спікер парламенту – розпуск Ради чи нові кадрові призначення – він не уточнив.

Сумно і тривожно, що Гарант Конституції України починає свою діяльність на посаді із грубого порушення Конституції. Поганий знак.

Опубліковано Андрієм Парубієм Вівторок, 21 травня 2019 р.

Нагадаємо, Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року. 22 травня на позачерговому засіданні нардепи мають змінити виборче законодавство та внести зміни до закону про публічні закупівлі, аби вчасно провести позачергові вибори.

Відео Парубій бачить ризики для безпеки країни за результатами голосування в другому турі

Про це спікер заявив з трибуни Київського безпекового форуму, міжнародної дискусії, що вже удванадцяте проводиться в столиці України. Парубій підкреслив, що російська агресія нікуди не поділася і протистояти їй - одне із завдань майбутнього президента. На його думку, на президентських та парламентських виборах українці будуть давати відповіді на ключові виклики для національної безпеки.    

Парубій бачить ризики для безпеки країни за результатами голосування в другому турі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції