"Сумую, не сплю, не їм". Богдан у фейсбуці нагадав про себе "листівкою" з Сейшел

Дата публікації
"Сумую, не сплю, не їм". Богдан у фейсбуці нагадав про себе "листівкою" з Сейшел

Фото зі сторінки Андрія Богдана

Колишній високопосадовець згадав відому цитату Медведєва.

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан нагадав про себе у соціальних мережах, запостивши посту у фейсбуці.

"Друзі дуже скучаю за вами, не сплю не їм)))). Вірю, скоро всі ви будете займатись тим, що вам подобається", - йдеться у пості Богдана. До допису він додав своє фото нібито на Сейшелах, яке має вигляд як відредаговане.

Друзі дуже скучаю за Вами, не сплю не їм )))) Вірю, скоро всі Ви будете займатись тим, що Вам подобається. Розумію Вам не легко, денег нет, но Вы держитесь!!!

Опубліковано Андреєм Богданом Понеділок, 17 лютого 2020 р.

Підсумував свій пост він фразою колишнього прем’єра РФ Дмитра Медведєва, яка стала мемом: "Денег нет, но вы держитесь!!!" (наведено мовою оригіналу – Ред.).

А добірку найкращих коубів із Богданом дивіться нижче. 

Топ-5 коубів з Андрієм Богданом

Він пішов, а відеожаби залишилися ;) Найкращі коуби з нагоди звільнення Андрія Богдана з посади очільника Офісу президента.

Опубліковано ТСН Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

На місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

 

Наступна публікація