Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Суперечить здоровому глузду". Саакашвілі відреагував на вирок грузинського суду щодо нього

Саакашвілі заявив, що вирок показує синхронність дій Грузії та України і повну координацію між собою щодо нього.

Екс-президент Грузії, колишній голова Одеської адміністрації Міхеіл Саакашвілі назвав вирок грузинського суду щодо нього "повністю незаконним" і таким, що "суперечить всім міжнародним, національним нормам та здоровому глузду".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Судити президента за використання права на помилування (яке я використовував стосовно 133 колишніх військовослужбовців), яке ніяк не обмежене, говорить про повністю політичний характер цього процесу. Це також говорить про те, що грузинська влада не знайшла на мене за 5 років нічого істотного: ані жодних фактів корупції, ані інших правопорушень", - зауважив він.

За словами Саакашвілі, цей вирок, так само як і паралельний процес в Києві, показують, що олігархічні влади в Україні і Грузії діють синхронно і в повній координації одна з одною проти нього, як лідера боротьби проти корупції, олігархату і грабунку народу.

«Вирок» грузинського суду, що знаходиться під повним контролем найбільшого приватного акціонера Газпрому Іванішвілі, від...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 5 січня 2018 р.

Нагадаємо, суддя Тбіліського міського суду Георгій Аревадзе оголосив рішення по частині обвинувачення щодо екс-президента Грузії у справі Сандро Гиргвліані.  Суддя визнав Саакашвілі винним, і засудив до позбавлення волі терміном на 3 роки. У справі Сандро Гиргвліані Міхеілу Саакашвілі висунуто звинувачення за статтею «зловживання службовими повноваженнями». 

Залиште свій коментар

Вибір редакції