Суперечки, крики та "кислий" Кононенко: як у Раді боролися з політичною кризою

У парламенті сьогодні було неспокійно.

У четвер в стінах Верховної Ради України царювала напружена атмосфера. Нардепи у розпал політичної кризи, пов'язаною з гучною відставкою міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавичуса, намагалися продовжувати працювати у звичному режимі, проте, як завжди, не обійшлося без крайнощів. 

Спочатку спікер ВР Володимир Гройсман констатував, що в Україна входить у період "серйозної політичної кризи" і додав, що вихід мають шукати представники парламенту разом із президентом Порошенком.

Згодом під час засідання депутатської фракції "Блоку Порошенка" сталася суперечка. Присутні в парламенті представники ЗМІ "підслухали", що лідер фракції Юрій Луценко нібито бив кулаками по столу. Згодом з'ясувалося, що народні обранці дали волю емоціям під час обговорення складання мандату заступника лідера фракції Ігоря Кононенка.

Конфлікт стався між лідером фракції Юрієм Луценком та нардепами Мустафою Найємом і Сергієм Лещенком. Луценко попросив їх вийти із зали та не зривати засідання.

Нагадаємо, 3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус приголомшив заявою про свою відставку. Він сказав, що не хоче бути "ширмою для відвертої корупції або підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче в стилі старої влади встановити контроль над державними грошима". Після того він зробив багато гучних заяв, в яких прямо звинуватив оточення президента Петра Порошенка у корупції і блокуванні реформ в економіці.

Очільник відомства назвав одне ім'я людини, яка, за його словами, заважає проводити реформи Мінекономіки і лобіює своїх людей у відомство. Це – перший заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігор Кононенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: