Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суперник нащадка роду Терещенків на виборах мера Глухова зізнався у "темному" партійному минулому

У Мішеля Терещенка почалися проблеми після того, як він вирішив балотуватися в мери.

Теперішній мер міста Глухова на Сумщині Юрій Бурлака, який балотується на наступний термін, зізнався у своєму "темному" партійному минулому. Про це він розповів ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

Бурлака розповів, що у 2010 році він балотувався у мери міста від Партії регіонів. Свого часу він перебував у Комуністичній партії СРСР. Зараз же Бурлака йде від "Волі народу", яку очолював нардеп Ігор Єремєєв, який нещодавно помер після падіння з коня.

Мер Глухова не приховує і своєї дружби з нардепом Андрієм Деркачем, який шість разів обирався в Раду від Сумщини і теж змінив безліч партій - Трудову партію, Соцпартію, "За єдину Україну", Партію регіонів, а тепер він у "Волі народу". Конкуренти Бурлаки кажуть, що Деркач фактично контролює усю місцеву владу і протистояти йому дуже важко.

Головний суперник Юрія Бурлаки — відомий меценат Мішель Терещенко, нащадок видатного українського підприємця та мецената Михайла Терещенка. Не так давно Терещенко відмовився від французького громадянства і отримав український паспорт. У рідному Глухові він почав займатися бізнесом, а як тільки висунув свою кандидатуру в мери, то в нього одразу почалися проблеми.

Місцеві правоохоронці відкрили проти Мішеля Терещенка чотири кримінальні справи, але про суть обвинувачень кандидат не може дізнатися. Окрім того, Терещенко звинувачує свого головного конкурента Юрія Бурлаку у задіянні потужного адмінресурсу — Терещенку не дозволили провести зустріч з виборцями у місцевому палаці культури, а також не знайшли місця для реклами на білбордах.

Зазначимо, що у Глухові, населення якого складає 35 тисяч мешканців, вибори мера відбудуться в один тур.

ВідеоНа Сумщині проти кандидата у мери несподівано відкрили чотири кримінальні справи

Залиште свій коментар

Вибір редакції