Супроводжувалась жартами і закінчилась люб'язностями: Деркач оприлюднив запис розмов нібито Порошенка з Путіним

Супроводжувалась жартами і закінчилась люб'язностями: Деркач оприлюднив запис розмов нібито Порошенка з Путіним

У "Європейській солідарності" оприлюднений файл називають грубо змонтованим фейком.

Позафракційний народний депутат Андрій Деркач оприлюднив нову порцію розмов нібито п’ятого президента Петра Порошенка. До аудіозаписів із Джо Байденом, додався запис розмови начебто Петра Порошенка та Володимира Путіна. Співрозмовники жартують, а також обговорюють Мінський процес і введення на Донбас миротворців. У "Європейській солідарності" оприлюднений файл називають грубо змонтованим фейком.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зазначена телефонна розмова нібито відбулася 30 квітня 2015 року - через два місяці після боїв під Дебальцевим. Так стверджує народний депутат Андрій Деркач. Сьогодні він оприлюднив фрагмент чергової телефонної розмови начебто п’ятого президента України Петра Порошенка. Цього разу голос його співрозмовника схожий на президента Росії Володимира Путіна.

Співрозмовники близько п`яти хвилин обговорюють мінський процес, перспективу введення миротворців на Донбас, економічні труднощі нашої країни, свято першого травня в Росії. Загалом, розмова невимушена і супроводжується жартами. А завершується люб'язно. 

Записом розмови з Путіним нардеп не обмежився. І сьогодні оприлюднив ще й частину телефонних переговорів нібито Петра Порошенка з віце-президентом США Джо Байденом. Одна з тем - диверсійні атаки в Криму 2016-го року.

Усі ці аудіозаписи - переконує нардеп - йому передали журналісти розслідувачі.

Це вже третя порція плівок Деркача. У травні цього року він уперше оприлюднив записи розмов нібито Порошенка та Байдена. У них ішлося про зняття генпрокурора, фінансову допомогу від американців і тиск на окремі політсили. У другій частині про кредитні гарантії МВФ, підвищення тарифів. У "Європейській солідарності" тоді все це назвали фейком, а сам Петро Порошенко записав відеозвернення, де закликав розслідувати, хто сфабрикував ці записи.

Нині на запит ТСН у "Європейські Солідарності" розмову начебто Порошенка з Путіним назвали теж  фейком - цього разу грубо змонтованим. Таку саму заяву розмістили і на офіційному сайті партії.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів