Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун і Богомолець обмінялися претензіями після провалу медичної реформи

Відповідний законопроект навіть не потрапив на розгляд сесійної зали парламенту.

Медична реформа так і не розпочалася, бо депутати не встигли її розглянути перед канікулами, а тепер повернуться до роботи в сесійній залі аж у вересні. Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун звинуватила в блокуванні змін голову профільного комітету Ольгу Богомолець, яка не підписала висновку щодо законопроекту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми зробили все, що змогли зробити. Наша команда, ті люди, які з нами співпрацювали, і ті, які в МОЗ, наші радники, наші співробітники, наші міжнародні партнери", - каже Супрун. "Коли голова комітету, яка обговорює одну з найважливіших реформ, навіть не приходить на комітет і не підписує висновок комітету, який вже вони проголосували, вже є законне, то я думаю, що це явно не якісь там помилки", - додає вона.

Відео Уляна Супрун у гальмуванні медичної реформи звинуватила Ольгу Богомолець

Богомолець стверджує, що заздалегідь попереджала про свою відсутність, а в четвер їй стало зле у парламенті і її забрала швидка. "Міністерство шукає зовнішніх ворогів замість того, щоб виконувати свою роботу, а цю роботу міністерство не виконує. І те, що комітет блокує реформу, це знов-таки пошук зовнішніх ворогів, яких немає", - твердить депутат. "Усі були попереджені, що мене не буде на цьому засіданні, іще ввечері я написала SMS, що вони мають право підписати таблицю самі, і цю таблицю вранці принесли до зали. На жаль, в парламенті мені треба було її прочитати, далі трапилося те, що трапилося зі здоров'ям, і я фізично не могла підписати законопроект. А все решта – я це сприймаю, як жорстку провокацію", - твердить голова профільного комітету.

Супрун твердить, що в середу зробила дуже багато спроб додзвонитися до Богомолець, але спілкування так і не відбулося. Депутат каже, що ніхто з команди міністра на неї не виходив і ніяких відмов вона нікому не оголошувала. Підсумки ж провалу жінки підбивають різні: керівник МОЗу наголошує на відповідальності депутатів і закликає виборців запам'ятати та врахувати цей випадок при наступних голосуваннях на парламентських виборах, а нардеп зізналася, що наданий законопроект не вважає реформаторським. "Цей закон про одне – централізацію грошових потоків", - вважає Богомолець.

Фотогалерея Діаспора США надіслала Україні медичне обладнання на 800 тисяч доларів (9 фото)

Проте Супрун сподівається, що ситуацію ще можна буде виправити восени, коли почнеться нова сесія Верховної Ради. Тоді, на думку очільника міністерства, галузь зможе запрацювати за новими правилами з 1 січня 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції