Супрун не збирається йти у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Урядовиця і далі працюватиме над реформами.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун не планує звільнятися із займаної посади. Про це урядовця сказала у коментарі "Українським новинам".

"Я залишаюся працювати", - сказала Супрун.

Вона додала, що після парламентських виборів, швидше за все, буде сформований новий Кабінет міністрів. Супрун також заявила про готовність і далі реформувати сектор охорони здоров’я, бо потрібно багато що змінити.

Раніше вона заявляла, що готова до співпраці з командою Володимира Зеленського, якщо сформований після парламентських виборів Кабмін буде підтримувати реформи в галузі охорони здоров'я. 

Як повідомлялося раніше, під час інавгурації у Верховній Раді президент України Володимир Зеленський закликав членів Кабміну звільнитися. 

"Дозвольте мені зараз процитувати одного американського актора, який став класним американським президентом: "Уряд не вирішує наших проблем, уряд і є нашою проблемою". Це просто цитата. Я не розумію, чесно кажучи, наш уряд, який тільки розводить руками і каже: "Ми нічого не можемо зробити". Це не правда, можете. Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять" – заявив президент.

Ключові тези його промови дивіться за посиланням→. 

ВідеоІнавгураційна промова президента Зеленського

Виступ Володимира Зеленського в день інавгурації з першою промовою як президент України.  

Інавгураційна промова президента Зеленського

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції