Супрун презентувала нову команду керівників МОЗ

До неї потрапили лише фахівці в медичній галузі.

Очільниця МОЗу Уляна Супрун представила своїх нових заступників. Нова команда сформована без політиків, лише з фахівців, йдеться у сюжеті ТСН.

Хірург Олександр Лінчевський, який нині опікуватиметься медичною допомогою в АТО, свого часу відзначився як волонтер на сході України. Лікар-акушер Оксана Сивак працювала в медичній службі Майдану під час Революції Гідності, а тепер відповідатиме за громадське здоров'я та євроінтеграцію. Наймолодший заступник Павло Ковтонюк займатиметься реформою охорони здоров'я. Роман Ілик, який вже місяць працює з новим міністром, відповідатиме за фармацевтичний напрямок.

ВідеоОчільниця МОЗ Уляна Супрун представила своїх нових заступників

План реформ у МОЗі пообіцяли надати вже наступного тижня. Заступники ж запевнили, що передусім розглянуть питання здешевлення ліків та програму державного медичного страхування. "Ми плануємо запровадити відшкодування вартості за окремі позиції ліків для населення України. Це означає, що хвора людина йде до лікаря, обстежується. Їй виписують ліки, вона отримує рецепт, з ним вона йде до аптечного закладу, і в аптечному закладі на пільгових умовах отримує ліки, які їй потрібні на лікування", - пояснив Роман Ілик.

Місяць тому виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун скаржилася на брак кадрів у її відомстві. Як розповіла Супрун кореспонденту ТСН, у міністерстві - 30% вакансій, 30% співробітників перебувають у відпустках, декретах, на лікарняних, а працює лише 40% колективу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: