Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун прокоментувала ситуацію з хабарем: "На Заході людина вже б сиділа у тюрмі"

Під час перевірки у лікарні Вишневого виявили обладнання, приховане там п'ять років тому.

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун прокоментувала ТСН історію з пропозицією хабара у вигляді однокімнатної квартири, яку їй в обмін на медичне обладнання для лікарні міста Вишневого пропонував помічник головного радикала Олега Ляшка Олександр Богачов.
 
"Я тоді подзвонила в НАБУ і переказала, що в мене було в кабінеті. Вони тоді сказали, щоб наступного дня я прийшла і написала заяву", - розповіла Супрун.

Це трапилося у січні 2017 року. Слідчі дії та документування факту пропозиції хабара детективами НАБУ затягнулися на 14 місяців, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Відео Уляна Супрун прокоментувала ТСН історію з пропозицією хабара

Виконувач обов'язків міністра МОЗ розповіла про хабара у вигляді квартири для неї в обмін на медичне обладнання для лікарні міста Вишневого. Виявилось, що правоохоронці про цю справу знали і таємно проводили розслідування. Але через 14 місяців слідства, задокументованого хабара, обшуків – підозри нікому так і не висунуто, бо в САП матеріали справи ще не погодили.

Уляна Супрун прокоментувала ТСН історію з пропозицією хабара

Уляна Супрун зі своїм радником увесь цей час підігрували дійовим особам. Із МОЗу до лікарні  відправили експерта для огляду медзакладу, чи є там місце, щоб встановити таке обладнання.

Примітно, що експерт знайшов у лікарні приховане там діагностичне обладнання.

"Ми дізналися, що ще від 2012 року є КТ (комп'ютерний томограф, - ред.), який ще навіть  не встановлений в лікарні, а лежить в коробках. Це був би вже другий, а першим навіть не почали користуватися", - зауважила Супрун.

У міській лікарні на скандал навколо їхнього закладу лише віджартовуються.

Відео Ексклюзив ТСН. НАБУ оприлюднила відео пропозиції хабара для Уляни Супрун

На відео Уляні Супрун пропонують хабара квартирою, в обмін на медичне обладнання для лікарні міста Вишневого. Це одна історія з кількох розмов з акваріума в кабінеті керівника Антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. У ній фігурують щонайменше п'ять осіб. ТСН спробувала поговорити і почути власну версію кожного учасника.

Ексклюзив ТСН. НАБУ оприлюднила відео пропозиції хабара для Уляни Супрун

На відео, яке журналістам ТСН ексклюзивно передала НАБУ, видно, як міський голова Ілля Діков у  приміщенні міськради передає помічникові Супрун попередні документи на квартиру.

Після оприлюднення історії з пропозицією хабара помічник головного радикала Олександр Богачов написав Супрун SMS. 

"Запитав, чому я звинувачую його в такій справі, він спробував допомогти. Немає розуміння того,  що це корупція. Пропонування хабара міністру від мера міста - на Заході це був би скандал на цілу країну, людина була би в суді і за декілька місяців сиділа би в тюрмі", - зауважила Супрун.

Зазначимо, що за 14 місяців слідства, повністю задокументованого хабара та обшуків у міській раді підозри нікому так і не висунуто, бо прокурори САП матеріали справи ще не погодили.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції