Перейти до змісту
Супрун різко засудила позов Насірова проти лікаря і нагадала йому про "ковдру"

На думку урядовиці, медичних працівників намагаються залякати.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала оскарження екс-главою ДФС Романом Насіровом програного позову до лікаря, який під присягою заявив про неправдивість заяв щодо стану здоров’я фіскальника.

За її словами, Насіров знову подав позов на лікаря Максима Соколова.  Він вимагає від медпрацівника 1 мільйон гривень. 

"Не даймо цьому абсурду загубитися під ковдрою, що накрила інформаційний простір напередодні виборів. Максим Соколов — інтервенційний кардіолог в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска — під присягою підтвердив, що Насіров бреше про свій стан здоров’я", - йдеться у повідомленні Супрун у Facebook.

Роман Насіров знову подав в суд на лікаря Максим Соколов. Не даймо цьому абсурду загубитися під ковдрою, що накрила...

Опубліковано Уляна Супрун Середа, 10 квітня 2019 р.

Раніше цю справу розглядав Шевченківський райсуд Києва та відмовив Насірову у задоволенні позову. Тепер він подав апеляцію. Завтра, 11 квітня, о 9:30 відбудеться фінальне засідання у справі.

"Просимо ЗМІ та громадськість пильно стежити за процесом. Таким чином корупціонери намагаються створити прецедент: залякати лікарів свідчити про фейкові діагнози. Бо інакше їхній улюблений прийом для уникнення правосуддя буде під загрозою", - додала очільниця МОЗу.

Соколова Супрун назвала одним з провідних кардіологів України, який не один рік бореться за зміни. Вона нагадала, що саме з його ініціативи почалася розбудова кардіоцентрів в Україні.

Як повідомлялося раніше, 19 грудня 2018 року Шевченківській районний суд Києва відмовив у повному обсязі поновленому на посаді голови ДФС Роману Насірову у позові проти лікаря. Фіскальник намагався відсудити у кардіолога Максима Соколова мільйон гривень відшкодування за те, що той свідчив у справі податківця у суді. Поновлений на посаді вважає, що ці дані щодо його стану здоров'я не можна було розголошувати без його згоди.

Насірова підозрювали у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Під час судових засідань Насірову нібито було зле, він лежав під картатими ковдрами. 

Відео Поновлений на посаді Роман Насіров не вийшов на роботу

Поновлений на посаді голови Державної фіскальної служби Роман Насіров уже сьогодні збирався вийти на роботу, втім вирішив зачекати. Процедура, окрім виграної Насіровим справи, вимагає ще й розпорядження уряду, щоби знову сісти в крісло очільника фіскальної служби. Водночас, у Кабінеті Міністрів заявили, що рішення про поновлення Насірова збираються оскаржити.

Поновлений на посаді Роман Насіров не вийшов на роботу

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин