Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Супрун розповіла про пропозицію Єрмака приєднатися до Нацради реформ та розкритикувала команду Зеленського

Супрун розповіла про пропозицію Єрмака приєднатися до Нацради реформ та розкритикувала команду Зеленського

Колишня очільниця МОЗ стверджує, що "все було зроблено, щоб згодом можна було стверджувати, що Уляні Супрун пропонували, але вона не захотіла".

Колишню очільницю Міністерства охорони здоров'я Уляну Супрун нинішня влада запрошувала приєднатися до Національної ради реформ. Проте чим саме вона там мала займатися, їй не пояснили.

Зустріч відбулася ввечері 19 травня в Офісі президента. Туди її запросив керівник ОП Андрій Єрмак. Про це повідомила сама Супрун на своїй сторінці у Facebook.

"На ній (зустрічі) також були Олександр Ольшанський (заступник голови виконавчого комітету Національної ради реформ) та Стас Грещишин (виконавчий директор ArcUA.org). У мене виникло питання, чи голова виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі взагалі знав про цю зустріч, бо його там не було. Під час зустрічі Єрмак озвучив бажання (своє і начебто президента також), аби я долучилася до Національної ради реформ", - зазначила Супрун.

Про яку саме посаду та обов'язки йшлося, невідомо.

"Моє питання про те, в якій ролі мене бачать (у складі самої ради реформ, чи у виконавчому комітеті, чи у складі робочої групи) було переадресовано до Олександра Ольшанського, який не міг чесно відповісти нічого конкретного, адже дізнався про тему зустрічі безпосередньо під час розмови. На запитання про плани щодо реформ, та на яких сферах вони будуть зосереджені - відповіді не було. На запитання про структуру, функціонал, повноваження виконавчого комітету та плану щодо побудови роботи - відповіді не було. На запитання, чи будуть робочі групи виконавчого комітету формувати політику та пропонувати реформи, Єрмак не відповів, а знову спрямував питання на Ольшанського. Він також не зміг відповісти, хоча в указі президента, який був підписаний Зеленським, зазначено, що виконавчий комітет буде це робити. На запитання про загрозу дублювання функціоналу уряду та міністерств й майже гарантованих конфліктів - відповіді не було", - повідомила Супрун.

18 травня Андрій Єрмак запросив мене на зустріч в Офіс Президента України. Через повагу до інституції президента України...

Опубліковано Уляна Супрун Середа, 20 травня 2020 р.

Розмова з керівником ОП тривала хвилин десять.

"Десь на 10-й хвилині зустрічі Андрію Єрмаку треба було прийняти "важливий" дзвінок, після якого він вже не повернувся. При цьому сама зустріч почалася із запізненням на пів години. Після цього мала цікаву розмову з Олександром Ольшанським про нові успішні практики у протидії COVID-19, які вони впровадили на "Новій Пошті", - написала Супрун.

Колишня очільниця МОЗ переконана, що справжньої пропозиції доєднатися до команди реформаторів не було:

"У мене зі Стасом склалося враження, що голова Офісу президента організував цю зустріч скоріше через чиєсь доручення і "для галочки". Фактично в реальності не було ніякої пропозиції доєднатися до Нацради реформ. Виглядає так, що все було зроблено для того, щоб згодом можна було стверджувати, що Уляні Супрун пропонували, але вона не захотіла".

Супрун розкритикувала Зеленського та його команду за його слова про медреформу та боротьбу з коронавірусом.

"Сьогодні президент на пресконференції вкотре наговорив безліч дурні й брехні про медичну реформу та фантастики про нібито ефективну протидію COVID-19 урядом України. Це суперечить фактам і здоровому глузду. Зокрема, слова президента під час пресконференції суперечать тому, що мені озвучували Єрмак та Ольшанський на початку зустрічі про підтримку змін. Такий спосіб роботи і комунікації - це шлях до поразки не лише Володимира Зеленського, Андрія Єрмака та їхньої політичної сили. Це шлях до поразки всієї країни", - наголосила Супрун.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Вибір редакції