Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Супрун списана в утиль": членам уряду розіслали SMS з вимогою звільнити очільницю МОЗ

"Студенти" вимагають від уряду відновити ректора НМУ Амосову на посаді.

Невідомі перед початком засідання уряду надіслали прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та міністрам повідомлення з погрозами через ситуацію, яка склалася в медичному університеті ім. Богомольця, та вимогою звільнити виконувача обов’язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook і оприлюднила скріншот SMS-повідомлення.

"Супрун вже списана в утиль, оскільки підняла руку на святе - НМУ ім. Богомольця і його ректора Амосову Катерину Миколаївну. Сподіваюся, Ви сьогодні ухвалите рішення відсторонити Супрун і відновити Амосову Катерину Миколаївну на посаді. Інакше, сподіваюся, Ви пам'ятаєте, що більшість змін в Україні було ініційовано студентами. Страйк триватиме, поки ви не звільните Супрун", - йдеться у тексті повідомлення.

За словами Супрун, напередодні також намагалися зламати її приватну сторінку на Facebook.

"Тактика кібертероризму та залякування - одні з улюблених способів не лише Російської Федерації, але й її союзників в Україні. Гібридна війна проти трансформації України в європейську державу триває", - додала вона.

Окремо очільниця МОЗ звернулася до правоохоронних органів з проханням вжити відповідних заходів.

Гібридна війна проти трансформації України в європейську державу триває. Щойно перед початком уряду прем’єр-міністру та...

Опубликовано Уляна Супрун 28 февраля 2018 г.

Нагадаємо, 20 лютого одночасно в усіх медичних закладах України було розпочато обов’язкове тестування майбутніх лікарів-стоматологів. Студенти НМУ ім. Богомольця скласти іспит не змогли. Керівництво вишу пояснило, що представники Центра тестування при Міністерстві охорони здоров’я не з’явилися на екзамен. Через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. 

Після цього студенти та трудовий колектив медуніверситету оголосили безстроковий страйк, а МОЗ України закликало не піддаватися на провокації та не зривати навчальний процес.

Своєю чергою страйковий комітет НМУ оприлюднив відеозвернення, у якого заявив, що припинив страйк.

"Ми припиняємо страйк. Нас почули. Вчора комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я одноголосно підтримав всі наші вимоги", - йдеться у відеоповідомленні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції