Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сурков приїжджав до Криму перед анексією півострова. Могильов розсекретив деталі візиту

Колишній глава Ради Криму запевнив, що не обговорював із помічником Путіна політичну кризу в Україні.

Колишній глава Криму Анатолій Могильов зустрічався з помічником президента Росії Владиславом Сурковим наприкінці 2013-го або на початку 2014 року.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Українській правді".

Зустріч проходила на території півострова до його захоплення Росією.

"Із ним приїхали ще 4-5 осіб, як він представив - працівники інженерних служб. Йшлося про те, що ще в 1995 або 1997 році мало підписано спільну угоду України і Росії про зведення Керченського моста. Цей документ ходив між Росією і Україною в Кабінетах міністрів, він обговорювався, йшло узгодження служб. Одне з узгоджень зависло в Києві", - зазначив Могильов.

За його словами, Сурков пояснював йому, що його приїзд пов'язаний саме з будівництвом моста. "Я тоді зв'язав його з кимось із українських міністрів, хто вів транспорт - або міністр транспорту, або віце-прем'єр, який курирував цю посаду. Ми з ним обговорювали тільки цей проект", - додав він.

При цьому Анатолій Могильов заперечує факт будь-якої розмови про політичну кризу в Україні.

"Я з ним поговорив хвилин 40 або годину. І все. Я не знаю, чи були ще якісь зустрічі у нього з кимось іншим. Я навіть не можу сказати, полетів він з Криму цього дня або наступного", - констатував Могильов.

Нагадаємо, Анатолія Могильова кримський парламент відправив у відставку на початку анексії півострова.

Раніше Рада національної безпеки та оборони України розсекретила стенограму засідання від 28 лютого 2014 року щодо ситуації, яка склалася в державі наприкінці лютого – в березні 2014 року (питання анексії Автономної Республіки Крим). Зокрема, в стенограмі вказано, що під час анексії Криму наприкінці лютого 2014 року Росія на кордоні з Україною зосередила 38 тис. військовослужбовців із великим арсеналом важкої техніки, вертольотів і кораблів у Чорному морі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції