Сурков розповів про причини звільнення з посади радника Путіна щодо України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ексрадник Путіна переконує, що пішов з посади за власним бажанням.

Колишній радник президента РФ щодо України, "куратор Донбасу" Владислав Сурков заявив, що був звільнений з посади через "зміну контексту".

Про це він розповів в інтерв'ю російському політологу Олексію Чеснакову, яке було опубліковане 26 лютого.

За словами Суркова, з посади його звільнили через зміну політики і попросив про відставку сам

"Я адже Донбасом і Україною займався в основному. Контекст змінився, скажімо так. Тобто, в результаті я повинен був продовжувати ними займатися. Але контекст змінився... Це була чиста самоволка", – розповів колишній радник Путіна.

Сурков переконує, що хотів звільнитися ще 2013 року, але "повернувся і обрав напрям діяльності Україна".

Нагадаємо, 18 лютого Путін підписав указ про звільнення Суркова з посади помічника президента. Про його звільнення стало відомо ще 25 січня. Російські ЗМІ вбачають причиною цьому провал політики Суркова щодо окупованих Росією територій ОРДЛО. Нібито через внутрішні конфлікти Сурков спочатку втратив контроль над "ЛДНР". Зокрема через суперечки з ФСБ, спецлужба відібрала курування псевдореспублік у помічника Путіна.

24 січня на нову посаду заступника голови адміністрації президента був призначений Дмитро Козак, який, імовірно, опікуватиметься всіма питаннями, що стосуються пострадянського простору.

Відео Путін звільнив Владислава Суркова з посади помічника президента

Путін звільняє з посади свого помічника. Чутки про звільнення Суркова ходили ще з кінця січня. Російські ЗМІ припускали, що причина, з якої він потрапив у немилість, провал його політики щодо окупованих Росією територій Донбасу. Більше - у розділі Політика

Путін звільнив Владислава Суркова з посади помічника президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції