Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сурков та Нуланд шість годин говорили про Україну і Мінські угоди - ЗМІ

Зустріч тривала в закритому режимі.

Делегації Росії та США, очолювані помічником президента РФ Владиславом Сурковим і помічником держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд, залишили держрезиденцію під Калінінградом.

Про це російському "Інтерфаксу" повідомило інформоване джерело.

Бесіда Суркова і Нуланд тривала в цілому близько 6 годин.

Нагадаємо, що зустріч помічника президента РФ і помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії відбувалася в держрезиденції в місті Піонерський під Калінінградом. Зустріч тривала в закритому режимі. За інформацією держдепу США, на ній обговорювалося питання про виконання Мінських домовленостей щодо України.

Як уже повідомлялося, у п'ятницю у Калінінградській області почалися переговори Нуланд з куратором війни на Донбасі Сурковим. Останнього не пустили в Литву, де перебувала з візитом Нуланд, оскільки чиновник перебуває в чорному списку ЄС.

Нагадаємо, що днями у Мінську відбулося перше цього року засідання Тристоронньої контактної групи, в ході якого сторони домовилися про "повне і беззастережне припинення вогню на Донбасі". Режим тиші мав початися "негайно". Проте бойовики продовжують ігнорувати домовленості і вчиняти десятки збройних провокацій проти сил АТО.

Так, за даними штабу АТО, тільки упродовж минулої доби, 14 січня, бойовики понад 60 разів порушили перемир'я та відкрили хаотичний вогонь біля Донецького аеропорту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції