Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сущенко ознайомився із дев’ятим томом справи та уважно слідкує за обміном заручників

У Сущенка нормальний стан здоров’я.

Адвокат українського журналіста Романа Сущенка, заарештованого в Москві, Марк Фейгін розповів, як йде ознайомлення з матеріалами слідства.

Про це пише Укрінформ.

«Напередодні відвідував свого підзахисного. Ми з ним знайомимося з матеріалами справи. Роман Володимирович зараз вивчає дев'ятий том (із десяти, поданих слідством, - ред.)», - сказав Фейгін.

ВідеоЗаґратований у Москві Роман Сущенко надіслав слова підтримки Ільмі Умерову

Адвокат також уточнив, що у Сущенка нормальний стан здоров'я. Крім ознайомлення з матеріалами справи він стежить за новинами, останнім часом особливо уважно – за ходом обміну заручників.

Нагадаємо, 30 вересня 2016 року, Романа Сущенка заарештували у Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто звинувачення в "шпигунстві". 

ФСБ вважає українця співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які є державною таємницею, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ".  Журналіст відкидає усі звинувачення. Міністерство закордонних справ України вимагає від російської сторони припинити незаконне утримання українського журналіста та забезпечити його безперешкодне повернення в Україну. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції