Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сутичка за прапор СРСР: у Запоріжжі комуніст вчепився в тканину і заважав правоохоронцям

На порушника складено протокол і передано в суд.

Свято річниці жовтневого перевороту для декого із запорізьких комуністів закінчилося у поліційному відділку. Кілька десятків людей прийшли під радянський пам'ятник, який досі не знесено в межах декомунізації в обласному центрі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учасники акції розгорнули прапор із гербом СРСР – забороненою комуністичною символікою. Після цього тканину забрали, згорнули і понесли до службового авто правоохоронці, але один з учасників мітингу кинувся до поліцейських і не давав їм покласти вилучений прапор у машину. Чоловік діяв мовчки, але опирався довго, товариші ж на допомогу йому не підійшли. У підсумку порушника порядку та ще одну учасницю зібрання доправили у відділок, склали протокол і відпустили. "Комуністична символіка в нас заборонена. Зараз будуть зібрані матеріали, людина буде приведена до відповідальності згідно з чинним законодавством. Усе визначить суд", - пояснив працівник поліції Євген Слабишев.

Тим часом увечері 7 листопада на Бесарабській площі в центрі Києва активісти спалили опудало Леніна – на знак проти комуністичної пропаганди та "совкової" ідеології. Саме на цьому місці колись стоять пам'ятник "вождю пролетаріату". Акцію приурочили до 100-річчя більшовицького перевороту, через кілька років після якого розпочалася майже 70-річна історія Радянського Союзу. 

ВідеоУ Запоріжжі поліції силою довелося відбирати комуністичний прапор у пенсіонера

Залиште свій коментар

Вибір редакції