Світ виявився неготовим до української сміливості – Зеленський

Дата публікації
Перегляди
26к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Світ виявився неготовим до української сміливості – Зеленський

Фото: Офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що світ виявився неготовим до сміливості українців, які не поступаються Росії і продовжують захищати державу.

Ніхто навіть не починав оцінювати Україну, коли на початку війни стверджував, що держава не зможе вистояти.

Про це глава держави сказав у відеозверненні 25 травня.

"Світ виявився неготовим до української сміливості. До сміливості усіх наших людей, які не поступаються Росії і продовжують захищати нашу державу", – наголосив Зеленський

"Згадайте, як все починалося 24 лютого, коли багато хто у світі навіть не вірив, що Україна зможе вистояти проти повномасштабної війни. Це ж було? Було. А чому це було? Не тому, що всі ці люди, хто сумнівався, однаково помилялись, коли оцінювали потенціал нашої держави. А тому що багато хто з них і оцінювати не починав", – додав президент.

Він також наголосив, що багатьом просто не хотілося брати до уваги Україну.

Нагадаємо, 25 травня радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що проросійські лобісти у Європі починають потроху підіймати голови. Ще вчора на інформаційному порядку денному було виключно нафтове ембарго та російські воєнні злочини. Сьогодні певними політичними вустами Україні пропонують нову адженду: припинення вогню, заморожений конфлікт та здавання частини територій заради миру.

Не готові до того, що Росія програє - хто з ворогів тисне на Заході на Україну

Не готові до того, що Росія програє - хто з ворогів тисне на Заході на Україну

Читайте також:

Наступна публікація