Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Свіжі "президентські" рейтинги: Зеленський перемагає всіх у разі потрапляння до другого туру

Сам актор досі не визначився з тим, чи піде на вибори.

Якщо Володимир Зеленський піде на вибори, у другому турі він переможе всіх імовірних опонентів. Про це свідчить свіже соцопитування від компанії "Соціополіс", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щодо першого туру, то прогнози такі: Юлія Тимошенко набрала б 18,5%, Володимир Зеленський 10,8%,  Анатолій Гриценко та Петро Порошенко – по 7,8%. Соціологи констатують зневіру виборців у нинішніх владоможцях та електоральні надії на нові політичні сили. На думку фахівців, громадяни втомилися обирати між меншим і більшим злом. Відповідно, лідирують у рейтингах саме Тимошенко і Зеленський. 

ВідеоПрезидентські рейтинги: Зеленський міг би перемогти всіх ймовірних опонентів

Якщо Володимир Зеленський піде на вибори, у другому турі він перемагає усіх ймовірних опонентів. Про це свідчить свіже соцопитування від компанії "СОЦІОПОЛІС". Щодо першого ж туру прогнози такі: Юлія Тимошенко набрала б 18,5 %, Володимир Зеленський - 10,8%, Анатолій Гриценко та Петро Порошенко - по 7% і 8%. Це серед тих, хто взяв би участь у голосуванні. Як політики реагують на такі прогнози і чи балотуватиметься Зеленський - далі. 

Президентські рейтинги: Зеленський міг би перемогти всіх ймовірних опонентів

Згідно настроїв на першу половину листопада, чинний президент навіть не проходить у другий тур виборів, а якщо він там усе ж опиниться, то зазнає поразки від усіх суперників. Однак експерти застерігають, що це дані серед тих, хто взяв би участь у голосуванні. Їх можуть відкоригувати ті, хто ще не визначився із власним вибором. У теперішніх розкладах симпатій виявляється, що єдиний кандидат, який може виграти у Тимошенко в другому турі – це Зеленський. Причому він там переміг би не лише її, а й усіх імовірних опонентів.

Однак сам улюбленець опитувань уперто маневрує між "так" і "ні" у відповіді на питання, чи планує висувати свою кандидатуру. "Це дуже складне питання, має співпасти багато факторів. Зрозуміти, що тобі це потрібно, що ти можеш із цим упоратися", - розмірковує він. Аутсайдери уподобань щодо голосувань за першу посаду в державі коментарів щодо результатів соціології взагалі уникають. "Я не звертаю увагу на соціологію. Черчиль казав: від поразки до поразки йти з оптимізмом", - каже Олег Ляшко. "Ми з повагою поставимося до вибору народу. Головне, щоби це було чесно", - запевняє Юрій Бойко.

Попри зневіру в спроможності влади нинішньої змінити життя на краще, на дільниці планують піти майже три чверті виборців. Понад 13% опитаних іще не визначилися з уподобаннями, тож їхній вибір, а також рішення Зеленського, вочевидь, стануть вирішальними для результатів президентських перегонів.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції