Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сюрприз" першого туру Смешко відповів, чи буде підтримувати когось у другому

Політик віщує позачергові президентські вибори, якщо "не станеться дива".

Колишній голова Служби безпеки України та кандидат у президенти під час першого туру Ігор Смешко заявив, що не підтримуватиме чинного президента Петра Порошенка у другому турі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Вважаємо, що Петро Порошенко, який не виправдав надії мільйонів українців і зганьбив ідеали Майдану, має піти в історію", - написав він.

Щодо кандидата Володимира Зеленського Смешко написав, що знає його лише як талановитого актора та симпатизує його таланту. "Політика, державника, фахівця в системних державних органах управління Зеленського не знаю", - наголосив він.

Смешко додав, що своїми виборцями і потенційними прихильниками "ніколи не торгував" і не збирається. "Жодних посад в уряді не шукав і не шукаю, ніяких перемовин на ці теми ні з ким не веду", - зазначив політик.

Водночас Смешко передбачив позачергові президентські вибори невдовзі після парламентських, якщо не станеться "дива з перевтіленням". "У першому випадку бізнесмена на державника. У другому випадку актора в реального виконавця плану, стратегії, задумок, вже сформульованими і написаними кращими державниками і фахівцями, які ще лишились в Україні", - написав Смешко.

Дорогі мої Друзі! Дорогі Виборці, Волонтери, Співвітчизники! Від усього серця вдячний за Вашу підтримку і незламну віру...

Опубліковано Ігором Смешком Середа, 3 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку майже 99% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,23%) і Петро Порошенко (15,91%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,39%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Раніше радник штабу Володимира Зеленського заявив, що кандидат готовий до дебатів з будь-ким, але треба дочекатись другого туру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції