"Іді гуляй, господи". Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя з зустрічі

"Іді гуляй, господи". Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя з зустрічі

Фото: УНІАН

Президента обурив "кримінал" в біографії чиновника.

Президент України Володимир Зеленський вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка з офіційної зустрічі.

Про це повідомляє місцева журналістка Валентина Ластовка в інстаграмі.

За словами президента, він просить знаходити інформацію про людей, "які багато кричать". В інтернеті Зеленський знайшов таке: "секретар бориспільської міської ради раніше засуджений за ч.3 ст. 142 КПК України "розбій, поєднаний зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень".

"Ярослав Миколайович, це ви? Вийди звідси! Розбійник", - звернувся до нього президент. Чиновник почав пручатися, на що Зеленський відповів: "Погано чуєш? Англійською – "exit", - звернувся президент до Годунка.

Чиновник продовжував відмовлятися йти та вступив із Зеленським у суперечку, згадавши слова, що "всі ми президенти".

"Та іди вже, господи. Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу", - відповів глава держави. Зрештою Годунка вивели з зали під слова Зеленського "Іді гуляй, господи".

Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя з зустрічі

Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя з зустрічі

Зазначимо, приводом для конфлікту став стан Бориспілької лікарні. Спочатку Зеленський вичитав її директора через те, що голова міської лікарні не вирішує проблеми медустанови з місцевою владою.

"Ви вирішуєте локальні проблеми, а вам треба поставити на ноги цю лікарню і дуже швидко! Чому райадміністрація, обладміністрація, мер і ви не сіли за один стіл?", - сказав Зеленський.

Тоді у розмову і втрутився секретар міськради Ярослав Годунок. Він стверджував, що голова Бориспільської райдержадміністрації Олександр Туренко "віджав" лікарню у міста – зробив засновником лише район. Через це місто й не може вкладати в неї кошти.

"Мені здається, у вас одна проблема. Ви починаєте багато говорити, не вирішуючи жодної проблеми. Ми почали з вами обговорювати лікарню, а ви наговорили мені про всі свої проблеми", — відповів Зеленський.

Нагадаємо, під час засідання у Бориспільській міській раді Володимир Зеленський призначив Михайла Бно-Айріяна головою Київської обласної державної адміністрації

Раніше, 26 червня віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко оприлюднив імена восьми кандидатів від президента Володимира Зеленського на посади очільників обласних держадміністрацій. Йдеться про голів Донецької ОДА, Закарпатської ОДА, Київської ОДА, Луганської ОДА, Львівської ОДА, Одеської ОДА, Херсонської ОДА та Черкаської ОДА. ТСН.ua розповів, що відомо про кожного з них.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація