Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На кадрах - кабінет глави держави.

На YouTube каналі "Зе!Президент" опублікували відео із залаштунків інавгурації президента України Володимира Зеленського та його першого дня роботи на посаді гаранта.

Розпочинається ролик з кадрів, на яких Зеленський виходить з дому та йде до Верховної Ради, де і відбувалася церемонія інавгурації. Дорогою він вітається та спілкується з людьми.

На відео є фрагмент його інавгураційної промови, а завершується  воно кадрами вже в Адміністрації президента. У кабінеті Зеленський сідає в президентське крісло, озирається довкола і запитує: "Я от дивлюсь і думаю. Коли ми переїжджаємо?"

Раніше Зеленський говорив, що хотів би працювати у відкритому офісі, а у президентських резиденціях не бачить сенсу. 

В описі до ролика вказується, що далі будуть інші випуски таких відео  із залаштунків. 

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась церемонія інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського. У другому турі виборів він набрав рекордних 73,22% голосів, тоді як його опонент Петро Порошенко - 24,45%. Офіційні результати виборів були оголошені 30 квітня, однак депутати змогли призначити дату інавгурації лише 16 травня. 

Зеленський склав присягу президента України і офіційно очолив державу. Одразу після цього він оголосив про розпуск Верховної Ради.

Залиште свій коментар

Вибір редакції