"Такая жизнь, бл*, с этой дебильной страной". Луценко процитував нецензурний вислів Розенблата

Сьогодні прокурори показали депутатам оперативне відео з корупційною оборудкою парламентарів.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що оперативне відео, на якому зафіксована корупційна діяльність народного депутата із фракції "Блок Петра Порошенка" Борислава Розенблата, є документальним. Таким чином він наголосив на його беззаперечній доказовості.

Про це очільник ГПУ сказав на засіданні регламентного комітету Верховної Ради 7 липня, передає Українська правда. Сьогодні депутати розглядають подання генерального прокурора щодо зняття недоторканності із Розенблата.

"Борис Соломонович, це не художній фільм. Ніякого Безрукого артиста ми не запрошували. Це – документальний фільм, на підставі законно здобутих матеріалів негласних слідчо-розшукових дій, які санкціонував суд", – сказав Луценко.

ВідеоЛуценко надав відеодоказ причетності до бурштинової справи Борислава Розенблата

Також генпрокурор наголосив, що спроби піддати сумніву законність дій прокуратури не мають підстав. При цьому Луценко зазначив, що всі його власні сумніви відпали, коли він побачив, як Розенблат звертається до агента НАБУ "Катерини":

"Солнце, у нас такая жизнь, бл..., с этой дебильной страной", – процитував він слова нардепа, зафіксовані на оперативному відео.

"Борис Соломонович, складайте мандат і припиняйте тут кіно. Ви все це вчинили. Припиняйте тут кіно і грати з себе ангела", – закликав Луценко .

Розенблат пропросив генпрокурора "не вчиняти тиск" на нього та зазначив, що є "виваженою людиною".

"Я бачу. Все зважуєте: бурштин, "бабки"… ", – відповів йому Луценко, після чого пролунали оплески.

ВідеоДетектив довкола бурштину: що чекає на скандальних п'ятьох депутатів та їх помічників

 

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник 20 червня під час брифінгу розкрив схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардеп від БПП Борислав Розенблат і парламентар від "Народного фронту" Максим Поляков.  За словами очільника Бюро, за вказаною  схемою під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 

19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що поплічник Розенблата отримав гроші за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину. 

Сам політик назвав звинувачення на адресу його охоронця провокацією.

6 липня нардепи вирішили, що наданої ГПУ та САП аргументації недостатньо для зняття недоторканності з колеги Розенблата - Максима Полякова. 

Залиште свій коментар