Таким людям тут не місце: Парубій зганьбив спікера російської Думи перед європейцями

Голова Верховної Ради заявив, що Україна категорично проти поновлення членства РФ у ПАРЄ.

Україна може отримати безвізовий режим із ЄС уже в жовтні цього року. Про це заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій в ефірі ТСН.19:30.

Як заявив політик, такий сценарій є оптимістичним, але цілком реальним. Парубій розповів, що багато говорив про це питання на конференції глав парламентів країн Європи, що триває у Франції. "Головною метою мого візиту є переконати європейців чимшвидше вийти на кінцеве рішення щодо запровадження безвізового режиму для українців", - запевнив керівник ВР.

За його словами, відбулися розмови з головами багатьох делегацій та керівником Європарламенту Мартіном Шульцом. "Президент Європарламенту запевнив мене, що 29 вересня дане питання буде поставлене на профільний комітет, і від його рішення залежатиме подальший успіх", - пояснив Парубій.

ВідеоБільшість делегацій у ЄС готові проголосувати за надання Україні безвізового режиму

Також український політик зазначив, що Шульц пообіцяв у разі позитивного рішення комітету поставити питання про безвізовий режим на голосування на першому ж пленарному засіданні Європарламенту. Воно відбудеться 3-6 жовтня. "Як мене запевнили більшість делегацій, голосування буде позитивним", - наголосив спікер Верховної Ради.

"Ключове питання: чи 29 вересня ми зможемо отримати позитивне рішення комітету. Ми докладаємо для цього всіх зусиль", - додав він. І пояснив, що хоч усі висунуті вимоги ЄС були виконані, українське питання розглядається на континенті в контексті інших, і пов'язане не тільки з Україною. "Тепер слово за Європейським парламентом", - підсумував цю тему Парубій.

Крім того, він публічно заявив європейцям про неприйнятність повернення Росії до ПАРЄ. "Спікер російської Думи Матвієнко є співучасником злочину. Вона особисто голосувала за приєднання Криму до Росії. Вона особисто голосувала за введення російських військ на територію України. Це співучасть у злочині, і такі люди не мають права перебувати в середовищі європейських політиків. Тим більше, вона перебуває під санкціями. Я дуже чітко зазначив, що загравання з агресором – ще більше заохочують агресивні дії", - заявив він.

Залиште свій коментар

Наступна публікація