"Такої гострої конкуренції ще не було". Порошенко відреагував на дані голосування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарант чекає на другий тур голосування.

Президент України Петро Порошенко відреагував на завершення голосування у першому турі виборів в Україні.

За його словами, такої гострої конкуренції, як під час цієї кампанії 2019 року, на жодних президентських виборах в Україні ще не було. Він подякував усім, хто віддав свій голос, не залежно від того, якого кандидата вони обрали.

"Вільні й демократичні вибори – тест на нашу європейськість, на нашу відповідність європейській політичній культурі, цивілізаційним стандартам Європейського Союзу. І я переконаний в тому, що цей іспит Україна сьогодні склала успішно. І підтвердить це 21 квітня», - йдеться у його повідомленні в Twitter.

Також чинний український гарант наголосив, що із РФ доведеться вести переговори, і представляти країну-окупанта будуть не російські коміки, а президент РФ Володимир Путін. 

"Так, і з Росією так чи інакше за великим столом з нашими європейськими та американськими партнерами прийдеться говорити. Але представлятиме її не Максим Галкін чи Євгеній Петросян, а, так, щоб ви знали про всяк випадок, Володимир Путін", - додав він. 

Як повідомлялося раніше, в Україні завершилося голосування на першому турі виборів президента України. За даними "Національного екзит-полу 2019" станом на 18:00 у першому турі виборів президента України перемагає шоумен Володимир Зеленський із результатом у 30,4%Петро Порошенко посів другу сходинку з показником 17,8%Юлія Тимошенко стала третьою - 14,2%.

В результатах екзит-полу на замовлення ТСН станом на 18:00 Зеленський отримав 30,1% голосів виборців, на другому місці -  Порошенко із результатом у 18,5%. Третю позицію обійняла Тимошенко - 14%. 

Згідно із даними екзит-полу центру SOCIS, співзасновником якого є головний ідеолог БПП Ігор Гринів, на замовлення телеканалу "Прямий", різниця між Зеленським (29,25%) та Порошенком (19,19%) трохи менша, однак вони вдвох також проходять у другий тур.

На третьому місці опинилися Юлія Тимошенко (13,75%), на четвертому – Юрій Бойко (9,24%), а замкнув першу п’ятірку Анатолій Гриценко (7,91%). 

дані трьох екзит-полів
ТСН.ua

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції