Тактовний і приємний у спілкуванні: російська пропагандистка Скабєєва заявила, що додзвонилася до Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З її слів, український президент відмовився від розмови, але зробив це ввічливо.

Відома кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва заявила в ефірі російського телебачення про те, що зателефонувала до президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє РИА Новости.

Запис розмови показали в ефірі програми "60 минут" на телеканалі "Россия-1". Голос, схожий на президента, відмовився відповідати на запитання і послався при цьому на зайнятість – Зеленський начебто перебував на нараді. Також цей голос повідомив, що розмова відбувається в режимі гучного зв’язку.

"Я завжди перериваюся, коли якісь бесіди, тому що думаю, що щось там у когось могло трапитися. І оскільки, як я розумію, у вас нічого не сталося, ні з вашими близькими і рідними, я тоді, вибачте, продовжу спілкування зі своїми колегами", - заявив голос, схожий на Зеленського, після чого розмова обірвалася.

Скабєєва зазначила, що попри лаконічність Зеленський виявив себе, як дуже делікатна, тактовна і приємна у спілкуванні людина. Коментарів щодо достовірності факту спілкування з російською пропагандисткою з Офісу президента України наразі не надходило.

Як повідомлялося, на початку року в кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи члени української делегації посперечалися з представниками російського державного телеканалу "Россия-1". За підсумками тієї розмови лідер Чечні Рамзан Кадиров пригрозив тодішньому українському нардепу Бориславу Березі "дзвінким ляпасом" за "образу" російської журналістки Скабєєвої. Сам депутат заявив, що не бачить підстав для вибачень перед росіянкою та не переймається через погрози Кадирова.

Відео Пропагандисти Скабєєва та Кисельов приїхали зустрічати російський літак в аеропорт "Внуково"

Люди, яких обміняли на українських полонених, уже прибули до Росії. Пропагандистські журналісти зустрічають пасажирів російського літака у аеропорті "Внуково".  

Пропагандисти Скабєєва та Кисельов приїхали зустрічати російський літак в аеропорт "Внуково"

Залиште свій коментар

Вибір редакції