"Там немає ані Тимошенко, ані Палиці": у "Слузі народу" розповіли, що розглядають 3-4 кандидатури на посаду прем’єра

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У партії зазначають, що це будуть "професійні люди".

Кандидат у депутати від партії "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що на посаду майбутнього прем’єр-міністра України розглядають 3-4 кандидати.

Про це він розповів журналістам 21 липня, передає "Інтерфакс".

"На прем'єра зараз є 3-4 кандидати, чого до цього не було. Тимошенко там немає і Палиці (ексглава Одеської ОДА Ігор Палиця – ред.) там немає", - сказав він.

На запитання журналіста про те, що це можуть бути Олександр Данилюк, Юрій Вітренко або Андрій Коболєв, то Арахамія відповів: "Щось типу таких людей, професійні люди, які вільно володіють англійською, які знають, як працює держава, але не були в якихось партіях, міжсобойчиках".

Водночас, він також відмовився називати кандидата на посаду міністра оборони та зазначив, що депутати планують розпочати роботу від 10 серпня після "навчання".

"Я думаю, що остаточно оформиться до 10 серпня - пройдуть всі суди і оспорювання результатів, то потрібно ще дати 10 днів на навчання. Всі наші депутати поїдуть на навчання, такий собі тімбілдинг, де ми обміняємося думками. До речі, ми б хотіли за перші два тижні ухвалити максимальну кількість законів, поки не почалися договорняки", - підкреслив Арахамія.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

Відео Підкуп виборців й спроба теракту. До МВС надійшло майже 2 тисячі заяв про правопорушення

Найбільше правопорушень зафіксовано у Донецькій та Дніпропетровській областях. Це - незаконна агітація, намагання підкупу виборців й перешкоджання голосуванню. За цими фактами правоохоронці вже відкрили три десятки кримінальних проваджень.  

Підкуп виборців й спроба теракту. До МВС надійшло майже 2 тисячі заяв про правопорушення

Залиште свій коментар

Вибір редакції