Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Таємничий законопроект про реінтеграцію Донбасу майже готовий і його ось-ось оприлюднять

До парламенту документ планують внести 4 жовтня.

Закон про реінтеграцію Донбасу внесуть до парламенту вже завтра, 4 жовтня. Про це депутатам повідомив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, який прийшов до них обговорити проект на закритій зустрічі.

Що буде в законі, Єлісєєв говорив розпливчасто. Запрошені на обговорення депутати з так званої "мінської платформи" з'ясували, що в законі Росія буде визначена як агресор, неконтрольовані території названі окупованими, а ще йтиметься про допуск миротворчої місії.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

У Мережі множаться тексти закону про Донбас, але усі вони застарілі, бо проект продовжує змінюватись і сьогодні. Тож на зустріч до депутатів Єлісєєв прийшов без тексту закону, який, каже, президент внесе до Верховної Ради завтра.

Чиновник з президентського офісу, імовірно, прийшов підготувати ґрунт та заразом з'ясувати, що готові підтримати у парламенті, а що може стати проблемою на шляху до ухвалення.

ВідеоЗаступник глави АП пообіцяв вже завтра внести до Парламенту закон про реінтеграцію Донбасу

З цим законом так довго тягнули, що майже спізнились. 18 жовтня спливає термін особливого самоврядування на Донбасі. А зволікали в Адміністрації президента тому, що чекали остаточного узгодження ідеї введення миротворців з міжнародними партнерами.

А от поза президентською фракцією лунає чимало сумнівів, чи знайде цей закон підтримку в парламенті. У "Народному фронті" кажуть, що будь-яка згадка про особливий статус Донбасу поховає проект. У "Самопомочі" обурюються таємним обговоренням. Мовляв, щось добре під ковдрою ховати не стали б.

Уповноважена президента у мінському процесі Ірина Геращенко каже, що закон про Донбас допоможе зберегти міжнародні санкції проти Росії. Також вона пообіцяла несподіванки в президентському законопроекті.

А от про Крим у законі не йдеться.

Марія Васильєва, Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції