Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Те, що відбувається в країні - агонія нинішнього режиму". Янукович надіслав лист-звернення з РФ

Утікач звернувся до українців і звинуватив чинну владу у здачі Криму та розстрілі Небесної сотні.

Позбавлений звання президента України, утікач Віктор Янукович написав відкритий лист-звернення до українців, у якому прокоментував судовий процес над ним.

Лист оприлюднив прес-секретар Олександра Януковича Юрій Кірасір.

"Оболонським судом було винесено незаконне рішення про завершення судових слухань і перехід до дебатів. Це показує, що недарма у цьому процесі судді були відомі ще до початку розгляду справи - і призначили тих, хто погодився прислужувати своїм хазяям - Луценку і Порошенку", - йдеться у заяві Януковича.

На думку втікача, суд дуже поспішає, тому що "правда, сказана свідками у справі, може сильно вплинути на результати дострокових парламентських виборів, на яких Порошенко і його оточення мріють призначити себе переможцями".

До того ж він висловив незадоволення тим, що із заявлених його адвокатами свідків допитали лише двох кримчан і трьох високопосадовців: екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожару, екс-очільника Харківської ОДА Михайла Добкіна і колишнього начальника Генштабу Юрія Ільїна.

"Суд переконався, що показання інших - глави Адміністрації президента Андрія Клюєва, глави СБУ Олександра Якименка, міністра МВС Віталія Захарченка, командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка та інших свідків, остаточно зруйнують сфабриковане звинувачення", - написав Янукович (названі особи є колишніми високопосадовцями і перебувають у розшуку - прим.ред.).

Окрім цього, утікач наголосив, що нинішній режим тримається на брехливих історіях і міфах про "мирний Майдан", про "кривавого диктатора" і "сепаратистів Донбасу".

"А правда в тому, що заради власної влади ці злочинці спочатку самі розстріляли Небесну сотню, потім позбулися непотрібного їм Криму, а потім пролили кров тисяч українців на Донбасі - регіоні, який не визнав їх. Те, що відбувається в країні - агонія нинішнього режиму. Це їхній тваринний страх швидкого краху. Вони розуміють, що, втративши владу, вони постануть не перед судом, а перед гнівом українського народу", - резюмував Янукович.

лист Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції