"Технічна заміна". Луценко представив нового очільника прокуратури Рівненщини

Своєю чергою колишнього прокурора області перевели у Чернівецьку область.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у Рівному представив нового прокурора області.

Про це повідомила прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

"На цій посаді Богдан Подубинський замінює Олега Соболя, якого наказом переведено у Чернівецьку область", - написала вона.

За словами Сарган, представляючи нового очільника облпрокуратури, Луценко зазначив, що відбулася "технічна заміна", бо Чернівецька область нині потребує серйозної боротьби з тамтешньою мафією.

"Ситуація там критична. Чернівецька область потребує порядку. В першу чергу, це пов'язано з контрабандою та вивозом лісу. Власне, контрабанда існує в багатьох областях, але такої відкритої я не бачив навіть на Одещині чи Харківщині. Тому я прийняв рішення відправити пана Соболя саме в Чернівці. Думаю, що всі підтвердять, що за цей час до нього не було зауважень з точки зору порядності", - наголосив він.

Луценко запевнив, що Соболь впорається з викликами, які йому поставить чернівецька контрабанда.

"Новий керівник Рівненської обласної прокуратури вольовий, я знаю, як він працює. На Рівненщині нині врегульована ситуація із видобутком бурштину. Новий керівник працюватиме й надалі в цьому напрямку", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, раніше Луценко звільнив скандального екс-прокурора, старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса. За даними джерел, його було звільнено за приховування статків у своїх деклараціях, а також за систематичне порушення низки законів та правил прокурорської етики.

Залиште свій коментар