Телеканал CNN виправив помилкове позначення окупованого Сімферополя як частини Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Редакція американського каналу вказала, що українське місто було анексовано.

Телеканал CNN виправив публікацію, в якій місто Сімферополь в анексованому Криму було названо "російським".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-служба посольства України у США.

"Після оперативного звернення Посольства України у США та закликів від української та іноземної аудиторії американський телеканал CNN виправив некоректне позначення приналежності українського міста Сімферополь до Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається у виправленому тексті новорічного матеріалу, "цю публікацію було оновлено, щоби прояснити, що Сімферополь - місто на Кримському півострові, регіон, який оскаржується після того, як Росія анексувала його в України 2014 року".

Своєю чергою посольство України в США подякувало команді американського каналу за вчасну реакцію та взаємодію, "яка стала на заваді черговим спробам поширення дезінформації російськими офіційними структурами".

Американський телеканалал CNN виправив помилкове позначення м.Сімферополь Після оперативного звернення Посольства...

Опубликовано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Среда, 2 января 2019 г.

Нагадаємо, Росія анексувала Кримський півострів у березні 2014 року, попередньо перекинувши туди "зелених чоловічків" - російських військових без розпізнавальних знаків, які захопили адмінустанови та заблокували українські військові частини. Під дулами автоматів було проведено псевдореферендум, на якому переважна більшість кримчан начебто висловилася за незалежність півострова і приєднання до складу Росії.

Російська влада наполягає на тому, що їхніх військових у Криму не було, а жителі півострова самі виявили своє бажання приєднатися до Росії. А тому це "приєднання" не є визначеною анексією, тобто військовим захопленням території іншої держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції