Проблема Придністров'я стане однією з тем зустрічі прем'єрки Молдови і Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також Санду і Зеленський обговорюватимуть регіональну безпеку.

Прем'єр-міністерка Молдови Майя Санду має намір обговорити із президентом Володимиром Зеленським двосторонні відносини, питання торгівлі і Придністровський конфлікт під час зустрічі у четвер, 11 липня, у Києві.

Про це вона розповіла в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua

"Авжеж ми би хотіли обговорити важливі питання, такі як регіональна безпека. Це питання, яке стосується обох наших країн, ми хочеимо подивитись, що ми можемо зробити разом (і Молдова, і Україна), щоб досягти інтеграції в ЄС. І звичайно ми обговоримо двосторонні відносини, зокрема торгівлю, проблеми довкілля. Ми хочемо серйозно поговорити про Придністровський конфлікт", - сказала прем'єрка. 

За словами Санду, влада Молдови збирається активно боротися з корупцією та контрабандою через Придністров’я і це наразі є одними з головних їхніх пріоритетів, а також розраховує на підтримку української влади у цьому питанні.

Вона додала, що метою візиту також є підтвердження зобов'язань Молдови щодо европейської інтеграції, а угода про асоціацію між Молдовою та ЄС є основою програми нинішньої влади. 

Повний текст інтерв'ю згодом на сайті ТСН.ua.

Нагадаємо, після перемоги Зеленського на президентських виборах 14 травня президент Молдови Ігор Додон повідомив, що провів із ним телефонну розмову та домовився про двосторонню зустріч.

Залиште свій коментар

Вибір редакції