Теракти в Парижі вигідні Росії: у ЄС можуть активізуватися крайні праві та "фашисти" - Джемілєв

Нардеп наголосив, що таким чином РФ хоче відволікти увагу від того рівня тероризму, який вона чинить щодо України.

Терористичні акти, подібні до тих, що сталися у французькому Парижі 7 і 9 січня і коли загинули 17 людей, вигідні Російській Федерації.

Про це в прямому ефірі програми ТСН.19:30 сказав лідер кримськотатарського народу і народний депутат України Мустафа Джемілєв.

"Коли такі трагедії стаються, суспільство починає зважувати - кому це може бути вигідно. І тут можна однозначно дійти висновку, що ці теракти більш за все вигідні Росії. Аби відволікти увагу від того рівня тероризму, який Росія чинить щодо України, до так званого "ісламського тероризму", - наголосив Джемілєв.

Мустафа Джемілєв та Ахмед Закаєв вказали на російський слід у французькій трагедії

Лідер чеченського уряду у вигнанні, ворог Путіна і друг України, відразу після паризьких терактів заявив, що їхнім замовником є російський президент. Ахмет Закаєв та Мустафа Джемілєв у прямому ефірі розповіли про власний погляд на всплеск тероризму в Європі.

Нардеп прогнозує, що подібні теракти активізують діяльність крайніх правих та інших "фашистів".

"Крім того цей злочин буде активізовувати крайніх правих - партію Марі Ле Пен ("Національний фронт", кредит якому дала Росія), а також інших "фашистів" у інших країнах - Угорщині чи Болгарії. А ті у свою чергу, як можна бачити, найчастіше підтримують Росію", - підкреслив Джемілєв.

Про інші версії причин терактів у Франції читайте на сайті ТСН.ua за цим посиланням.

Хто стоїть за організацією терактів у Парижі

Дехто говорить про поодинокий прояв тероризму, а дехто події у Франції називає подальшою спробою, після України, дестабілізувати ситуацію у Європі. Хто зацікавлений у посиленні неспокою в Європі, дізнавався Іван Гребенюк.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: