Тернопільських акторів позбавили премій за знімання у скандальному фільмі "Волинь"

Премія складає приблизно півтори тисячі гривень на руки.

Депутати Тернопільської обласної ради позбавили весь акторський склад облдрамтеатру премії "за академічність" через участь їхніх колег у зніманнях скандального фільму "Волинь".

Про це повідомляє "Комсомольская правда в Украине".

"У польському антиукраїнському фільмі знялися актори з України, серед яких четверо - співробітники Тернопільського драматичного театру. Виплата надбавки припинена всьому колективу. Окремо по акторах рішення може прийняти тільки керівник театру, а облрада гроші виділяє або не виділяє на всю установу", - повідомив керівник робочої комісії Тернопільської облради Олександр Башта. 

Також депутат повідомив, що була створена робоча група для з'ясування всіх обставин участі акторів драматичного театру у фільмі "Волинь".

Нагадаємо, у стрічці польського режисера українці зображені як пристосуванці, пияки і люті душогуби, які радісно пили за здоров'я Гітлера. Судячи з їхніх висловлювань, вони вважають свою совість чистою. Українські актори, які знялися у відверто антиукраїнській стрічці "Wołyń" польського режисера Войцеха Смажовскі, критику на власну адресу вважають нічим іншим, як проявом заздрощів з боку тих колег, які теж претендували на зйомки у тому фільмі, але не пройшли кастингу. 

Міністри закордонних справ України та Польщі домовилися сприяти роботі істориків, які займаються дослідженням Волинської трагедії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: