Терористи намагаються розширити територію збройного протистояння - МЗС України

Дата публікації
Перегляди
5718
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Терористи намагаються розширити територію збройного протистояння - МЗС України

Україна вимагає від Росії негайно припинити підтримку терористичних угруповань / Фото: Reuters

Українські дипломати назвали обстріл Краматорська цілеспрямованою розправою.

МЗС України висловлю співчуття сім'ям загиблих унаслідок обстрілу Краматорська та сподіваються на швидке одужання всіх поранених.

На тлі активізації зусиль України та міжнародної спільноти з метою забезпечення повного припинення вогню і реалізації мінських домовленостей дії терористів свідчать про їх спроби розширити територію збройного протистояння.

"Інакше, ніж цілеспрямованою розправою над цивільним населенням міста, мешканці якого ніколи не бажали і не бажають мати нічого спільного з терористичними угрупованнями, це назвати не можна. Показово, що провокація вже традиційно відбулася в момент, коли намітилася крихка надія на досягнення домовленостей з врегулювання ситуації та встановлення стійкого миру на Донбасі", - йдеться у заяві МЗС.

Українські військові переконані, що винні у вбивствах мирних людей обов'язково будуть притягнуті до відповідальності. МЗС України наголошує, що за всі злочини незаконних збройних формувань на Донбасі, які здійснюються російською зброєю і за участі російських громадян, відповідальність несе саме Російська Федерація.

Україна вимагає від Росії негайно припинити підтримку терористичних угруповань у Донецькій та Луганській областях, вивести з території України всю свою зброю, важку техніку і військовослужбовців, як це передбачено Мінськими домовленостями.

"Очікуємо, що цей злочин, його виконавці та ті, хто за ними стоїть, будуть рішуче засуджені міжнародною спільнотою", - йдеться у заяві МЗС.

Нагадаємо, що Обама запевнив, що США надалі підтримуватимуть Україну і висловив співчуття через обстріл Краматорська

Під час сьогоднішнього обстрілу бойовики випустили по Краматорську 32 снаряди

Під час сьогоднішнього обстрілу бойовики випустили по Краматорську 32 снаряди

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5718
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація