Мапа буремного Сходу: терористи продовжують обстріли сил АТО з боку кордону з Росією

Мапа буремного Сходу: терористи продовжують обстріли сил АТО з боку кордону з Росією

Бойовики продовжують обстрілювати сили АТО з боку кордону / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Бойові дії йдуть у близьких до кордону містах. 

Бойовики продовжують завдавати ударів по силах АТО у населених пунктах, близьких до кордону з РФ. За останню добу щонайменше п'ятеро військовослужбовців ЗСУ загинули, 27-ро – поранені, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вночі з боку кордону з РФ терористи обстрілювали населені пункти на Луганщині - Зеленопілля, Дякове, Бірюкове, Ізварине, на Донеччині - Маринівку. Українська авіація завдала п'ять потужних ударів по пунктах терористів. Знищено чимало техніки. Є інформація про тисячу знищених бойовиків.

На Луганщині, біля села Підгаївка, виявлено зосередження військовослужбовців Збройних Сил Росії. Бази терористів ліквідовано біля міст Перевальськ, Ізварине та Дзержинськ. Бойовики продовжують чинити опір.

За добу загинуло 5 військовослужбовців, 27 - поранені

За добу загинуло 5 військовослужбовців,  27 - поранені

У РНБО повідомили, що терористи не дозволяють мешканцям покидати захоплені міста, аби прикриватися ними як живим щитом.

"Терористи не дозволяють мешканцям покидати захоплені міста. Є інформація, що планують використовувати для прикриття вогневих позицій своїх угруповань як живий щит. Не виключено, що під виглядом колони біженців можливий відхід бойовиків на територію РФ", - повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

Нагадаємо, вранці 12 липня у прес-центрі АТО повідомили про загибель за добу семерих українських військовослужбовців на Донбасі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація