Маячня психопатів. Геращенко пояснила ідею про "Малоросію" зайвим випитим алкоголем із Росії

За словами першого віце-спікера Ради, бойовики говорять те, що їм написав Кремль.

Бойовики на Донбасі оголосили про нібито створення "Малоросії" для того, щоб відволікти увагу від теми звільнення заручників та порушення режиму припинення вогню.

Про це заявила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Терористів і психопатів не коментую. Чому саме зараз ці феєричні заяви від ватажка бойовиків? Ну, може, була спекотна неділя, можливо, завезли традиційну російську гуманітарку з традиційним російським продуктом і "вожді" перепили. Їхні заяви - питання до психіатрів і прокурорів, які всю цю терористичну маячню мають збирати в одну справу про розпалювання міжнаціональної ворожнечі, замах на територіальну цілісність країни. А суди - українські і міжнародні - виносити вироки. Але в цій маячні терористів є одне але. Вони несамостійні. Навіть коли п'яні", - наголосила вона.

За словами представника України на переговорах у Мінську, бойовики на Донбасі озвучують те, що їм написав Кремль, "що в їхні дурні голови вклав Кремль, який призначив їх "вождями".

"Новоросія", "Малоросія" - це "історія", яку пише Кремль, який в упор не бачить Україну і казиться, що Україна була, є і буде", - додала вона.

На думку Геращенко, ця заява прозвучала зараз, бо 19 липня у Мінську заплановані чергові зустрічі, і бойовики ОРДЛО намагаються відволікти увагу від теми заручників та теми безпеки.

До того ж вона вважає, що президенту РФ Володимиру Путіну "потрібно піднімати ставки, продовжувати свою цинічну гру, що "нас там нет", "это молодые республики" и "покорённые народы Донбасса, с которыми Киеву надо вести прямой диалог".

"Це намагання переключити увагу із заблокованого звільнення заручників, щоденних обстрілів. Щоб всі експерти і ЗМІ цитували терориста з його маячнею, а не вимагали від РФ звільнення заручників і дотримання режиму тиші. Цей бред не варто коментувати, на це не варто звертати увагу, варто робити своє - посилювати тиск на РФ, посилювати армію, восени приймати закон про реінтеграцію, звільняти території, в тому числі і від деградованих п'яниць, які марять "Новоросією". Місце цих деградантів за порєбріком, там вже ціла колонія малоросів, от хай там і сидять, поближче до кремлівських господарів", - резюмувала вона.

Нагадаємо, 18 липня ватажок "ДНР" Олександр Захарченко оголосив про створення "перехідної держави Малоросія". Окрім того, бойовики створили "конституційний акт Малоросії", відповідно до якого "Київ збереже за собою статус історико-культурного центру", а окупований Донецьк буде "столицею". Прапором так званої "Малоросії" терористи визначили прапор Богдана Хмельницького.   

Залиште свій коментар