Тесть президента Зеленського влаштувався помічником нардепа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Батько Олени Зеленської опікується темою перероблення промислових відходів у дорожнє покриття.

Тесть президента України Володимира Зеленського Володимир Кияшко на громадських засадах працює помічником народного депутата від "Слуги народу", голови парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка. Батько Олени Зеленської опікується темою перероблення промислових відходів у дорожнє покриття.

Про це Бондаренко розповів у коментарі "Руху "Чесно".

"Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді. Для мене він у першу чергу фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником", – розповів Бондаренко.

Нардеп уточнив, що Кияшко – не є професійним екологом, але він спеціалізується на темі промислових відходів.

нардеп Олег Бондаренко
УНІАН
Нардеп Олег Бондаренко

Бондаренко розповів, що з тестем президента він познайомився після парламентських виборів і входження до Верховної Ради. Мовляв, Кияшко тоді начебто підійшов до нардепа разом з іншими помічниками та запропонував свою допомогу як помічника-консультанта.

"Я поспілкувався з ним і погодився співпрацювати, узяти його кандидатуру. Він працює над важливою темою – позбавлення України промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, а також шламових відвалів (шлам – частинки породи, які утворюються під час свердління гірських порід або подрібнення корисних копалин) на "Криворіжсталі", "Запоріжсталі" та інших промислових підприємствах. Їх там мільйони тонн, і з цим щось потрібно робити", – сказав нардеп.

Бондаренко зазначив, що є технологія переробляння шламових відходів у дорожнє покриття:

"Саме цим зараз і займається пан Кияшко. Його напрацювання будуть подані у вигляді методики для подальшого використання, зокрема й для держпідприємства "Укравтодор".

Володимир Кияшко, тесть Зеленського
Володимир Кияшко, тесть Зеленського

Зазначимо, Володимир Кияшко - кандидат технічних наук, доцент кафедри "Будівельні конструкції та споруди" Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну "Будівельні конструкції та будівлі на транспорті".

За даними системи YouControl, Володимир Кияшко раніше був керівником ТОВ "Криворіжмонолітбуд" і ТОВ "Техноімпульс", які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини.

Нагадаємо, згідно із законом "Про статус народного депутата України", кожен парламентар може мати до 31 помічника-консультанта. Вони можуть допомагати нардепам на громадських засадах або працювати за трудовим договором, отримуючи зарплату з держбюджету. 2019 року загальний фонд виплат для оплачуваних помічників депутата становить близько 48 тис. грн на місяць.

Відео Ексклюзив ТСН.Тижня: Олена Зеленська розповіла про свої перші кроки у новому статусі

Перша леді України - Олена Зеленська - дала своє перше інтерв'ю на камеру. Ексклюзивно розповіла ТСН.Тижню про свої перші кроки у новому статусі. Тож, чи сварить вона чоловіка, чи готує вдома і чи знайшла вже для себе справу, як для людини публічної - дивіться.  

Ексклюзив ТСН.Тижня: Олена Зеленська розповіла про свої перші кроки у новому статусі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції