Тейлор розповів, хто очолить Посольство США в Україні після його відставки

Дата публікації
Перегляди
1907
Тейлор розповів, хто очолить Посольство США в Україні після його відставки

Посольство США в Україні

Тейлор очолював посольство пів року.

Посольство США в Україні після відставки тимчасового повіреного Вільяма Тейлора також тимчасово очолить його заступниця Крістіна Квін.

Про це у понеділок, 23 грудня, повідомив Тейлор, який цю посаду залишає від початку 2020 року.

Крістіна Квін почала працювати в Києві у травні 2019 року. До того, від 2016-го до квітня 2019-го, вона була виконувачкою обов’язків заступника голови місії/міністеркою-радницею з економічних питань у Посольстві США у Франції.

Перед тим Крістіна Квін працювала на посаді виконувачки обов’язків заступника голови місії та радниці з економічних питань у Посольстві США в Таїланді; радницею з економічних питань у Посольстві США в Лондоні; директоркою з питань Європейського Союзу, України і Білорусі в Раді національної безпеки у Виконавчому апараті президента США. Крістіна також працювала в Посольстві США в Росії; в Місії США в Євросоюзі в Брюсселі (Бельгія); у Посольстві США в Манілі, на Філіппінах. У Державному департаменті США у Вашингтоні, окрузі Колумбія, Крістіна Квін працювала над питаннями відносин з ЄС та двосторонніх відносин зі Словенією.

Крістіна Квін народилася й виросла в Каліфорнії, має ступінь бакалавра з політології, який отримала у Західному коледжі та ступінь магістра зі стратегічних досліджень Військового коледжу армії США.

Нагадаємо, Посольство США в Україні Тейлор очолив тимчасово після того, як президент Дональд Трамп у травні 2019 року відкликав амбасадорку Марі Йованович. Тейлор був головним свідком публічних слухань про імпічмент Трампа. Він представив кричущі відомості про те, як президент США хотів від України послугу за послугу. Києву обіцяли виділення безпекової допомоги і зустріч Трампа із президентом Володимиром Зеленським у Вашингтоні, а натомість вимагали політичних прихильностей з боку України, зокрема корупційного розслідування проти Хантера Байдера, сина головного конкурента Трампа на президентських виборах-2020 Джо Байдена.

Йованович нині є викладачкою Школи дипломатичної служби Джоржтаунського університету у Вашингтоні.

Тим часом Politico пише, що у Вашингтоні розглядають на посаду посла в Україні генерала-лейтенанта у відставці Кіта Дейтона або кар’єрного дипломата Філіпа Рікера.

Про що розповіли Вільям Тейлор і Джордж Кент - останні подробиці Ukraine-Gate

Про що розповіли Вільям Тейлор і Джордж Кент - останні подробиці Ukraine-Gate