Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі пригадав про свою історію відносин із Джо Байденом

Саакашвілі пригадав про свою історію відносин із Джо Байденом

Саакашвілі вважає, що метою українських політиків має бути повага до своєї держави.

Глава виконавчого комітету реформ та експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі спростовує втручання колишнього віцепрезидента США Джо Байдена у справи України. Вони багато років разом працювали і Саакашвілі жодного разу не помітив, щоб Байден вплутувався в політичні баталії за власною ініціативою.

Про це Міхеіл Саакашвілі сказав в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу".

На думку Міхеіла Саакашвілі, політична ситуація в країні залежить від самих політиків. Їхньої поваги до народу та держави.

"У мене стільки интеракцій було, зокрема, на офіційному рівні, з тим же Байденом. Я не пам'ятаю жодного випадку, щоб він сам, за власною ініціативою, кудись втрутився. Тобто питання тут не в тому, хочуть вони втручатися, чи ні. Ти хочеш, щоб вони втручалися чи ні? Ти запитуєш про те, наприклад, як розібратися зі своїми фракціями чи ні? Ти сам поважаєш свою країну чи ні? Тут питання стоїть не в тому, поважають вони Україну чи ні. А самі українські політики достатньо поважають Україну чи ні? Поважають український народ чи ні? А звідси все йде", - прокоментував Міхеіл Саакашвілі.

Крім того, Міхеіл Саакашвілі розповів, що також знайомий із главою Білого дому Дональдом Трампом багато років. Останній навіть публічно називав експрезидента Грузії своїм "товаришем". Також, за словами Саакашвілі, упродовж всього періоду його президенства США йому не ставили жодних умов для виділення фінансової допомоги. 

"Коли такі відносини, на тебе не дивляться зверху вниз. Навпаки, їм не соромно було  сказати, що ми у маленької Грузії повчимося. Американці!", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, політичний консультант, колишній співробітник Посольства України в США Андрій Теліженко в ефірі "Право на владу" заявив, що працівник Державного департаменту США Джордж Кент, який керує процесами щодо України, відповідальний за політичний тиск на Київ. За словами Теліженка, "він був фігурантом імпічменту та скандалу проти Дональда Трампа. Він був заступником Йованович, коли вона була тут послом. Він - хрещений батько НАБУ. Він – людина, яка створювала НАБУ, антикорупційні органи". 

Відео Міхеіл Саакашвілі спростовує втручання Джо Байдена у справи України

Глава виконавчого комітету реформ та экс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі спростовує втручання колишнього віцепрезидента США Джо Байдена у справи України. Більше - у розділі Політика  

Міхеіл Саакашвілі спростовує втручання Джо Байдена у справи України

Залиште свій коментар

Вибір редакції