Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ти став президентом на крові": в Луцьку перед приїздом Порошенка з’явився величезний банер

Полотнище зрізали вже через кілька годин після його появи.

Величезний 30-метровий банер "Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб сховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не пробачає" провисів на стіні багатоповерхівки у центрі Луцька кілька годин напередодні анонсованого візиту президента України Петра Порошенка на Волинь. Посеред ночі полотнище зірвав хлопець із альпіністським спорядженням, якого затримали перехожі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"В інтернеті побачив банер, він мені не сподобався", - пояснив свою активність Андрій. "Дурний, молодий, зробив дурницю, визнаю", - каже житель Луцька і переконує, що банер не вішав, а намагався пошкодити його. В поліції перевіряють обставини цієї події. "Будуть встановлені всі обставини, чи законно він вивішувався чи незаконно, чи законно його зрізали чи незаконно його зрізали", - пояснив представник правоохоронних органів Олег Плазовський.

Відео"Волинь не пробачає": у центрі Луцька вивісили 30-метровий банер - звернення до президента

Величезний 30-метровий банер з таким підписом з'явився у центрі Луцька напередодні візиту президента України на Волинь. Провисів він усього кілька годин, бо посеред ночі його зірвали.  

"Волинь не пробачає": у центрі Луцька вивісили 30-метровий банер - звернення до президента

51-у бригаду, яка згадується на банері, розформували ще в 2014 році. Підрозділ брав участь у найзапекліших боях на початку війни з Росією під Іловайськом, Савур-Могилою та Волновахою, але бійцям, які потрапили у полон, закидали дезертирство. Майже п’ять років тому замість 51-ї було створено нову 14-ту бригаду. На її офіційному сайті з’явилася інформація про те, що бійці та ветерани до банера проти Порошенка стосунку не мають, натомість "обурені намаганнями втягнути нас та славне ім’я наших загиблих побратимів у мерзотне політиканство".

Андрій Федун – колишній боєць 51-ї бригади. Він запевняє, що баннер не вивішував і хто це зробив, не знає, але зі змістом написаного погоджується. "Я все-таки думаю, що вивісили через те, щоб наш гарант подивився і задумався на рахунок відстояння честі і гідності 51-ї бригади", - каже ветеран. Але побачити банер президенту не вдасться – вранці на багатоповерхівці лишилися тільки його шматки, а сам Порошенко до вечора в Луцьку так і не з’явився. 

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич

Залиште свій коментар

Вибір редакції