Тігіпко хоче розігнати половину уряду та не бажає союзу з Кличком

Дата публікації
Перегляди
2269
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко хоче розігнати половину уряду та не бажає союзу з Кличком

Тігіпко розповів про своє бачення політичної ситуації / Фото: Прес-служба партії "Сильна Україна"

Заступник голови Партії регіонів не хоче зволікати і робити ротацію наступного року.

Віце-прем'єр України Сергій Тігіпко дав зрозуміти, що після виборів кадрових перестановок у Кабінеті міністрів не уникнути.

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Коммерсант-Україна":

"Я не готовий говорити про персоналії, але будь моя воля - я поміняв би більше 50%. І це потрібно робити швидко, щоб нові люди мали можливість відразу почати роботу. Я б робив ротацію вже цьогоріч", - сказав Тігіпко.

Відповідаючи на запитання, чи має намір сам віце-прем'єр залишитися в уряді чи перейти в парламент, Тігіпко відповів:

"Я буду максимально концентруватися на реформах. Це те, що мене цікавить. Конкретне місце роботи буде визначене пізніше. Перш за все це буде вирішувати партія, але я теж маю свої погляди та ідеї. І якщо мені буде запропоновано те, що мене не влаштує, я залишаю за собою право не погоджуватися".

Аналізуючи можливі результати виборів, Тігіпко заявив, що ПР спочатку орієнтувалася на 30-35% за списком і на 70% по мажоритарних округах: "Приблизно на такі показники ми зараз і виходимо. До дня голосування у нас ще буде невелике зростання, оскільки наші виборці зараз показують більше бажання йти на вибори ".

На питання про те, яким він бачить майбутній парламент, Тігіпко відповів: "Буде чіткий поділ на владу і опозицію. Таких опозицій буде три або дві, залежно від того, хто пройде в Раду. Об'єднана опозиція ніколи не створить союз з партією "УДАР". І якщо пройде "Свобода", то і вони з часом будуть вести свою гру".

Тігіпко також заявив, що не допускає співпраці Партії регіонів з опозиційними фракціями: "Тому що вони самі в цьому не будуть зацікавлені. Влада як раз завжди зацікавлена в максимальному розширенні коаліції, тому що це дає більше можливостей для проведення реформ. Але в опозиції тут включиться логіка 2015 року, і вони не підуть на союз".

Тігіпко також заявив, що ПР більше інших партій зацікавлена в тому, щоб вибори пройшли без порушень.

"Ми в цьому дуже зацікавлені і зробимо все, щоб так і було. У нас хороші рейтинги. Нас все влаштовує - наші відсотки, поточні тенденції, зростання явки в тих регіонах, де нас традиційно підтримують. Ми сьогодні більше інших партій зацікавлені в тому, щоб вибори пройшли без порушень", - резюмував політик.

Нагадаємо, що вчора, 23 жовтня, Тігіпко запропонував провести референдум про вступ України до Митного союзу або до Європейського Союзу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
2269
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація