Тігіпко може повернутися у велику політику й обійняти високу посаду - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
7391
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко може повернутися у велику політику й обійняти високу посаду - ЗМІ

Фото: УНІАН

Переговори ОП з Тігіпком ніби ще тривають.

Сергій Тігіпко може повернутися у велику політику. Минулого тижня його бачили в Офісі президента. Тігіпку ніби пропонують посаду віцепрем'єра з питань економіки та промисловості.

Про це пише "Українська правда" з посиланням на джерела у владних кабінетах.

Водночас кандидатуру Тігіпка обговорюють і як альтернативу чинному прем'єр-міністру Олексію Гончаруку. Про це також пише з посиланням на три джерела в Кабміні й Kyiv Post.

Чи потрібно змінювати Гончарука на посаді глави уряду, в Офісі президента ще остаточно не вирішили. За інформацією Kyiv Post, переговори ОП із Тігіпком тривають.

Жодного офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Нагадаємо, протягом 2002-2004 років Тігіпко очолював Нацбанк України. Тричі був народним депутатом. У 2010-2012 роках був віцепрем'єр-міністром з питань соціальної політики в уряді Миколи Азарова. Також був заступником голови Партії регіонів. Кандидат економічних наук.

2010 року Тігіпко балотувався у президенти України (тоді переміг Янукович). На виборах йому допомагав Дмитро Разумков, який нині очолює Верховну Раду. Тігіпко дружить із родиною Разумкових. 1997 року саме Разумков-старший рекомендував молодого банкіра Тігіпка на посаду віцепремʼєр-міністра з економічних питань в уряд Павла Лазаренка. Про це пише theБабель.

Тігіпку належить низка компаній, зокрема "Таскомбанк" та Universal Bank (філією якого є Monobank). Статки Тігіпка оцінюють у понад 400 мільйонів доларів.

Подружжя Сергія і Вікторії Тігіпків розлучається

Подружжя Сергія і Вікторії Тігіпків розлучається

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Кабміну Гончарука
Дата публікації
Перегляди
7391
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація