Тігіпко сів у крісло заступника голови Партії регіонів

Дата публікації
Перегляди
6647
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко сів у крісло заступника голови Партії регіонів

Тігіпка обрали заступником голови Партії регіонів

Сергія Тігіпка одноголосно обрано заступником Миколи Азарова.

Делегація зд'їзду Партії регіонів одноголосно обрала Сергія Тігіпка заступником голови Партії регіонів і членом політради.

Таке рішення було прийнято на 13-му з'їзді Партії регіонів у суботу, 17 березня.

Президії політради Партії регіонів, раді регіонів, місцевим партійним організаціям доручено вжити необхідних заходів для вирішення організаційних питань, пов'язаних із забезпеченням процесу злиття.

Микола Азаров вже вручив Тігіпку партійний квиток члена Партії регіонів, також було підписано офіційну угоду про влиття "Сильної України" в ПР.

Як відомо, у суботу, 17 березня, у Києві також відбулося друге засідання ІІ Національного з'їзду партії "Сильна Україна", в якому взяли участь 332 делегати.

На з'їзді партія ухвалила рішення про об'єднання з Партією регіонів і самоліквідувалася.

Зазначимо, із моменту оголошення рішення з'їзду припиняється членство в партії всіх її членів, діяльність керівних органів, партійних організацій та інших структурних утворень, передбачених статутом партії.

Також було прийнято рішення рекомендувати членам партії "Сильна Україна" вступати до Партії регіонів, а депутатам місцевих рад - узгодити порядок об'єднання з депутатськими групами і фракціями Партії регіонів.

Після оголошення про саморозпуск Сергій Тігіпко заявив, що йому шкода, що "Сильна Україна" саморозпустилась.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6647
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація