Тільки особисте рішення Путіна: у РНБО повідомили, що може змусити бойовиків покинути Донбас

Тільки особисте рішення Путіна: у РНБО повідомили, що може змусити бойовиків покинути Донбас

Фото: УНІАН

Данілов наголосив, що Україна дуже "хотіла б, щоб росіяни забралися з нашої території" і війна закінчилася.

Для того, щоб підтримувані Росією бойовики покинули окуповані території Донбасу, має бути відповідне особисте рішення глави Кремля Володимира Путіна. Водночас перед Днем Незалежності України в ООС продовжують працювати снайпери, гинуть українські військові.

Про це заявив секретар Ради національної оборони і безпеки Олексій Данілов під час брифінгу 12 липня.

За його словами, торік на Донбасі в аналогічний період було менше обстрілів з боку бойовиків, а цього року фіксують роботу ворожих снайперських груп, смерті українських військових.

"Ми б дуже хотіли б, щоб росіяни забралися з нашої території, забрали свої війська і це закінчилося б. Але це рішення може ухвалити тільки Путін особисто, як і ухвалював рішення на перших етапах", - заявив Данілов.

Водночас він додав, що наразі не має інформації щодо загрози активізації бойових дій на Донбасі.

"Що стосується активних військових дій, нічого не можу сказати. Ми зараз не спостерігаємо того, що вони повинні готуватися до Дня Незалежності. Ви знаєте, що у нас ситуація на територіях Донецької та Луганської областей, які на сьогодні окуповані Російською Федерацією, непроста, складна", - додав Данілов.

Нагадаємо, що раніше секретар РНБО Олексій Данілов порівняв ситуацію в ОРДЛО з концтабором.

Крім того, Олексій Данілов попередив, що Російська Федерація напередодні виборів "будує систему розповсюдження свого сепаратистського настрою" на півдні України, зокрема в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зустріч Путіна і Байдена
Наступна публікація